Nejat İşler'i şoke eden Berrak Tüzüntaç sorusu!

Bir çok başarılı yapımda rol alan Nejat İşler'in magazin tarihine geçen en büyük aşkı meslektaşı Berrak Tüzünataç'la yaşadığı uzun süreli beraberlik...Nejat İşler’in 2009-2011 yılları arasında aşk yaşadığı Berrak Tüzünataç bir röportajında "Ayrılıktan sonra .

Nejat İşler'i şoke eden Berrak Tüzüntaç sorusu!

Bir çok başarılı yapımda rol alan Nejat İşler'in magazin tarihine geçen en büyük aşkı meslektaşı Berrak Tüzünataç'la yaşadığı uzun süreli beraberlik...Nejat İşler'i şoke eden Berrak Tüzüntaç sorusu!


Nejat İşler’in 2009-2011 yılları arasında aşk yaşadığı Berrak Tüzünataç bir röportajında "Ayrılıktan sonra kendine gelemedi. Ben de uzun süre iyi olamadım. Acı çektik. Aslında birbirimizi mahvettik!" ifadelerini kullanmıştı.


Nejat İşler'i şoke eden Berrak Tüzüntaç sorusu! - Resim : 2


Nejat İşler, geçtiğimiz gece Beyoğlu'nda görüntülendi. "Aşk hayatınız nasıl gidiyor?" sorusuna "Şu anda iş var abi" dedi.


Nejat İşler'i şoke eden Berrak Tüzüntaç sorusu! - Resim : 3


Muhabirlerin "Sizi bu duruma getiren, böyle olmanıza neden olan geçmişte yaşadığınız Berrak Tüzünataç aşkı mı?" sorusuna İşler "51 yaşındayım. Mart ayında emekli oluyorum. Öyle söyleyeyim. Kolay gelsin" dedi.Nejat İşler'i şoke eden Berrak Tüzüntaç sorusu! - Resim : 4

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER