Özcan Deniz ve Samar Dadgar evleniyor mu?

2023'ü sahnelere ayırdığını ifade eden Özcan Deniz, setlerden uzak kalacağı dönemi ise senaryo ve hikâye yazarak değerlendireceğini söyleyerek "Sahne kıyafetleri için bugün alışveriş yaptım.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar evleniyor mu?

2023'ü sahnelere ayırdığını ifade eden Özcan Deniz, setlerden uzak kalacağı dönemi ise senaryo ve hikâye yazarak değerlendireceğini söyleyerek "Sahne kıyafetleri için bugün alışveriş yaptım. Yeni yıla iyi başladık gayet iyi gidiyor. Sanıyorum 2023'ü sahnelere ayırdım" dedi.Özcan Deniz ve Samar Dadgar evleniyor mu?

Habertürk'ten Atakan Makar'ın haberine göre Özcan Deniz, gazetecilerin "Oyunculuğu askıya mı aldınız?" şeklindeki sorusuna "Bir şeyler biriktiriyorum, yazıp çiziyorum. İki tane güzel iş var bakalım ne olacak?" yanıtını verdi.Özcan Deniz ve Samar Dadgar evleniyor mu? - Resim : 2


Deniz, pandemi sonrası sinemanın geleceğini ise şu sözlerle değerlendirdi:

"Sinema eylüle ya da ekime kadar kendini bulamayacak gibi duruyor, bulsa da eskisi gibi olmayacak o tarihten sonra ne olduğunu anlayacağız."


Özcan Deniz ve Samar Dadgar evleniyor mu? - Resim : 3


Öte yandan yeni yılda Kıbrıs'ta sahne alan ve 2023'ü sevgilisi Samar Dadgar'ı öpücüklere boğarak kutlayan Özcan Deniz, evlilik sorularını ise "Kısmet" diyerek geçiştirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER