Rachel Araz'dan 'estetik' iddialarına yanıt

Bir süredir estetiksiz olduğu ileri sürülen ve fotoğrafıyla sosyal medyanın gündeminde olan ünlü fenomen Rachel Araz, konuyla ilgili 'Magazin Masası'na açıklamalarda bulundu. Araz, söz konusu karenin 11-12 yaşlarında çekildiğini ve estetiksiz değil çocuk olduğu için değişik g.

Rachel Araz'dan 'estetik' iddialarına yanıt

Bir süredir estetiksiz olduğu ileri sürülen ve fotoğrafıyla sosyal medyanın gündeminde olan ünlü fenomen Rachel Araz, konuyla ilgili 'Magazin Masası'na açıklamalarda bulundu.

Araz, söz konusu karenin 11-12 yaşlarında çekildiğini ve estetiksiz değil çocuk olduğu için değişik göründüğünü söyledi.

"İhtiyacım olduğunda tabii ki estetik yaptıracağım." diyen 33 yaşındaki sosyal medya fenomeni, henüz estetik yaptırmadığını da belirtti.

"BURCU ESMERSOY'U BEĞENİRİM"

Öte yandan geçtiğimiz günlerde sunucu Burcu Esmersoy'un "Okul kapılarında beni konuşuyormuşsunuz..." diyerek tepki gösterdiği isimlerin Rachel Araz ve Aslıhan Doğan Turan olduğu ileri sürülmüştü. Konuyla ilgili konuşan Araz, "İyi ki sordunuz, iddialardan haberim yok. Burcu'yu çok beğenirim böyle bir şey yok!" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER