Şarkıcı Ve Fenomen Kobra Murat’a MASAK Şoku!

Geçtiğimiz yıl mal varlığıyla ilgili konuşan Kobra Murat adı ile tanınan şarkıcı Murat Divandiler, MASAK'ın telefonuyla şok yaşadı.

Şarkıcı Ve Fenomen Kobra Murat’a MASAK Şoku!

Geçtiğimiz yıl mal varlığıyla ilgili konuşan Kobra Murat adı ile tanınan şarkıcı Murat Divandiler, MASAK’ın telefonuyla şok yaşadı.

Tüm Türkiye Kobra Murat’ın geçtiğimiz yıl katıldığı bir programda 18 kilo altın, 18 ev ve 4 tane yazlığım var. Demesi üzerine herkesi şaşkına uğratmıştı.

Kobra Murat, “18 kilo altınım var”

 

Açıklaması sonrası gündemden düşmeyen Kobra Murat, “Ben, Şu ana kadar aldıklarım 18 kiloyu da bulmuştur dedim. Herkes haberi kes yapıştır yapınca 18 kilo altınım var olarak girmiş oldu sitelere. O olay sebebiyle telefonlarım susmuyor şu anda diyerek yakınmıştı.

 

Aramızda Kalmasın programına konuk olan şarkıcı, MASAK’tan telefon aldığını söyleyerek ekledi:

 

Kobra, “Neyimi İnceliyorlar”

 

“MASAK beni aradı. Ondan sonra eve kağıt geldi. Sizi araştırmaya aldık, dediler. Elim ayağım titredi. Benim 5 katlı bina yapacağım. Mermerciye de borcum var. Sonrasında telefonu bulduk. Aradık nedir bu diye. Murat Bey, Dilan Polat’tan dolayı camiada olan insanlar dedi incelemeye alın şeklinde cevap verildi. Bunların arasında siz de varsınız dedi tekrar bana. Neyimi inceliyorlar ki benim dedim. Şirketiniz olması lazım şeklinde yanıt verdi. Bir  kemancının şirketi mi olacak?”

 

Murat, “Bi An El Koyacaklar Sandım”

 

Kobra Murat, ayrıca ekleyerek “Bu altınlar çok patladı. Caner’in programında demiştim ya 18 kilo altın diye. Altınları sormadı, banka hesabını sordu. Peki kaç parasını devlete vergi veriyorum ben. Ben de öyle olunca el koyacaklar sandım.” ifadelerini kullanarak korku dolu anlarını izleyenler ile paylaştı.


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2024, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER