Sinan Akçıl'ın evinden paylaşım yapan Müjde Uzman sonunda aşkı itiraf etti

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre Müjde Uzman, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Sinan Akçıl'ın evinden bir paylaşım yapmıştı. İkilinin yeniden bir araya geldiği konuşulurken Akçıl, Uzman ile yeniden görüşmeye başladıklarını ancak ilişkilerine henüz.

Sinan Akçıl'ın evinden paylaşım yapan Müjde Uzman sonunda aşkı itiraf etti

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre Müjde Uzman, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Sinan Akçıl'ın evinden bir paylaşım yapmıştı.


Sinan Akçıl'ın evinden paylaşım yapan Müjde Uzman sonunda aşkı itiraf etti


İkilinin yeniden bir araya geldiği konuşulurken Akçıl, Uzman ile yeniden görüşmeye başladıklarını ancak ilişkilerine henüz bir isim koymadıklarını söylemişti.Sinan Akçıl'ın evinden paylaşım yapan Müjde Uzman sonunda aşkı itiraf etti - Resim : 2


Aranan ikili, önceki akşam Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülendi.

TEKRAR BİRLİKTELER

Gazetecilerle sohbet eden Uzman ve Akçıl, ''Galatasaray maçını izledik. Üzgünüz'' dedi. 


Sinan Akçıl'ın evinden paylaşım yapan Müjde Uzman sonunda aşkı itiraf etti - Resim : 3


Müjde Uzman'la görüştüğü için ölüm tehditleri alan Akçıl, ''Konu savcılıkta'' dedi.

Gazetecilerin, ''Eski aşıklar, yeniden bir ilişkiye başladı mı? Küllenen aşk tekrar alevlendi mi?'' sorusu karşısında Akçıl, koşar adımlarla araca binerken, Uzman ise, ''Ben böyle bir şey hayatta söylemem. Beraber maç izledik. Görüşüyoruz, konuşuyoruz. Bir şey saklamıyoruz'' diyerek ilişki yaşadıklarını doğruladı.

Akçıl, koşar adım arabaya binerken açıklamaları Uzman yaptı.Sinan Akçıl'ın evinden paylaşım yapan Müjde Uzman sonunda aşkı itiraf etti - Resim : 4


Son dönemde popülerliği iyice artan Uzman, eski aşkı Akçıl'la şu sıralar aynı evde kalıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER