Sosyal medya Hande Erçel'in 120 bin liralık kombinini konuşuyor

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre Hande Erçel "Ablam ve kız arkadaşlarım ile beraber kız kıza yemeğe geldik" dedi. Projeleri hakkında da konuşan güzel oyuncu, "Setleri çok özledim.

Sosyal medya Hande Erçel'in 120 bin liralık kombinini konuşuyor

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre Hande Erçel "Ablam ve kız arkadaşlarım ile beraber kız kıza yemeğe geldik" dedi.

Projeleri hakkında da konuşan güzel oyuncu, "Setleri çok özledim. Okuduğum birkaç şey var. Bakalım" demekle yetindi.

Siyah bir kombinle boy göstereren Hande Erçel, her zamanki gibi güzelliğiyle de göz doldurdu.

Sosyal medya Hande Erçel'in 120 bin liralık kombinini konuşuyor


Erçel'in 40 bin TL'lik montu ve 45 bin TL'lik çantasıyla sergilediği şıklığın toplam bedeli yaklaşık 120 bin TL'ydi.

Hande Erçel’in dizi projesiyle ilgili ilk detaylar

Öte yandan TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Hande Erçel’in “Sen Çal Kapımı” dizisinin ardından çekeceği yeni proje merak konusu…

Ünlü oyuncu önceki hafta Bebek’teki MF Yapım’da toplantı yapmış ve “Beni çok heyecanlandıran bir hikaye dinledim ama henüz görüşme aşamasındayım. Detay veremem” demişti.

Erçel’in başarılı yapımcı Asena Bülbüloğlu’yla yaptığı görüşmenin bir dijital dizi için olduğu öğrenildi. Hande Erçel’in sıcak baktığı dizi projesinin hikâyesi Bülbüloğlu ile yönetmen Yusuf Pirhasan’a ait…

Hikayenin senaryo çalışmaları başladı. Disney Plus için çekilecek diziyi birçok başarılı projeyi kaleme alan Ayşe Kutlu’nun yazdığı öğrenildi.

Senaryo çalışmaları bittikten sonra oyuncu kadrosu belirlenecek olan dizinin yeni bir gelişme olmazsa yaza doğru çekilmesi planlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER