Tuba Büyüküstün neden Fransa'dan vazgeçemiyor? Bomba iddia!

Fransa'yı adeta ikinci vatanı yapan güzel oyuncu, 2019 yılında Paris'ten bir daire satın almıştı. Yaklaşık 1 buçuk milyon Euro'ya sahip olduğu Germain bölgesindeki dairesinde iki kızlarıyla mutlu bir hayat süren Büyüküstün'ün tek yatırımı bu değil... Takvim Gazetesi'nin.

Tuba Büyüküstün neden Fransa'dan vazgeçemiyor? Bomba iddia!

Fransa'yı adeta ikinci vatanı yapan güzel oyuncu, 2019 yılında Paris'ten bir daire satın almıştı.

Yaklaşık 1 buçuk milyon Euro'ya sahip olduğu Germain bölgesindeki dairesinde iki kızlarıyla mutlu bir hayat süren Büyüküstün'ün tek yatırımı bu değil...


Tuba Büyüküstün neden Fransa'dan vazgeçemiyor? Bomba iddia!Takvim Gazetesi'nin haberine göre 
Tuba Büyüküstün, yine aynı bölgedeki daha küçük bir daireyi de geçtiğimiz yıllarda satın aldı.Tuba Büyüküstün neden Fransa'dan vazgeçemiyor? Bomba iddia! - Resim : 2Bu küçük daireye de 900 bin Euro yani şimdinin parasıyla yaklaşık 19 milyon TL ödeyen güzel oyuncu, bu ikinci evini yatırım aracı olarak kullanıyor.

HAFTADA 50 BİN TL

Dairesini haftalık olarak 2 bin 400 Euro yani yaklaşık 50 bin TL'ye kiralayan Tuba Büyüküstün, bu sayede de hatırı sayılır bir gelir elde ediyor.Tuba Büyüküstün neden Fransa'dan vazgeçemiyor? Bomba iddia! - Resim : 3Bu arada güzel oyuncu, şimdilerde kendisi gibi Paris'te yaşayan oyuncu Fırat Çelik ile beraber sunacağı ve 3 Nisan'da La Tour Eiffel Tiyatrosu'nda gerçekleşecek yardım gecesinin sunuculuğu için hazırlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER