Tuğba Altıntop eski eşi Rafet El Roman’ı takipten çıkardı

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman’ın eski eşi Tuğba Altıntop’un Instagram hesabının 'Hikayeler' kısmından yaptığı paylaşım dikkat çekti. Altıntop, “An itibarıyla Rafet El Roman’ı takipten çıkmış bulunmaktayım.

Tuğba Altıntop eski eşi Rafet El Roman’ı takipten çıkardı

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman’ın eski eşi Tuğba Altıntop’un Instagram hesabının 'Hikayeler' kısmından yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Altıntop, “An itibarıyla Rafet El Roman’ı takipten çıkmış bulunmaktayım. Herhangi bir açıklama yapmak istemiyorum. Her şey yerinde güzel” notunu düştü.

"ONA BAKARIM"

Altıntop geçtiğimiz haftalarda konuk olduğu bir yayında söz eski eşi El Roman'dan açılınca "Ben kendisi hakkında hep iyi konuştum. Geçmiş açıklamalarının hepsine bakın. Onun benimle ilgili bir tek iyi demeci yok. Çocuklarımın babasıdır. Ben kendisiyle ilgili daima iyi konuştum." ifadelerini kullanmıştı.

Tuğba Altıntop, "Yıllar geçip tekrar sizin kapınıza gelse ona bakar, onunla ilgilenir misiniz?" sorusunu ise "Elbette ilgilenirim. O an başkasıyla evli bile olsam ilgilenirim. O bana bakmaz ama ben ona bakarım. Çocuklarımın babasını sokakta bırakacak halim yok." şeklinde yanıtlamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER