Vuslat Doğan Sabancı ve Ali Sabancı arasında dikkat çeken diyalog

Sosyal medya ile de irtibatı koparan Vuslat Doğan Sabancı, önceki gün Instagram'da ilk kez bir paylaşım yaptı. Geçen ay New York'ta art arda üç ameliyat geçiren Vuslat Hanım, kazadan sonraki ilk paylaşımında adeta hayatını sorguluyordu. "Birkaç hafta evvel, bir heykelimin tepesi.

Vuslat Doğan Sabancı ve Ali Sabancı arasında dikkat çeken diyalog

Sosyal medya ile de irtibatı koparan Vuslat Doğan Sabancı, önceki gün Instagram'da ilk kez bir paylaşım yaptı.

Vuslat Doğan Sabancı ve Ali Sabancı arasında dikkat çeken diyalog

Geçen ay New York'ta art arda üç ameliyat geçiren Vuslat Hanım, kazadan sonraki ilk paylaşımında adeta hayatını sorguluyordu.

"Birkaç hafta evvel, bir heykelimin tepesinde bir salyangoz gördüm. Salyangoz sanki bana uzun bir mektup yazıyordu. Mektubunda şunu söylediğini duydum: Yavaşlayabildiğin ve hayatı bütün duyularınla dinleyebildiğin sürece her gün daha ileri gidebilirsin. Hatta zamandan bağımsız bir şekilde..." yazan Vuslat Hanım'ın paylaşımına, 300'e yakın yorum geldi.

Onlardan biri de Ali Sabancı'ya aitti.


Vuslat Doğan Sabancı ve Ali Sabancı arasında dikkat çeken diyalog - Resim : 2Ali Bey, eşinin bu sözlerinin altına, "Bilge salyangoz, hayatın hiçbir zaman düz bir çizgi olmadığını doğruluyor. Kimse için. Öyle olduğunu düşünenler hayatı tamamen hissetmeyebilir" yazmış. 


BÜLENT CANKURT'UN SABAH GAZETESİ'NDE YAYINLANAN YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER