Göğüs Ölçünüzü Avantaja Çevirin

Göğüs Ölçünüzü Avantaja Çevirin

Göğüs Ölçünüzü Avantaja Çevirin

Göğüs Ölçünüzü Avantaja Çevirin

Büyük göğüslü gelin adayları gelinlik tercihlerinde daha çok detay kısımlarına önem vermelidirler. Sırt dekoltesi ve saç aksesuarlarıyla dikkatleri o yöne çevirebilirler. Küçük göğüslere sahip gelinler içinse göğüs bölgeli işlemeli gelinlikler tercih edilmelidir.


Elma Tipi Vücut

Bel ve kalçanın yakın ölçülerde olması elma vücut tipinin göstergesidir. Bu vücut tipine sahip kişiler genellikle V yaka gelinlikler tercih etmelidirler. Göğüs altından geçen bir kemer yardımıyla oyuntulu bir bel görünümü oluşturabilirsiniz. A kesim helen gelinlikler elma tip gelinlerin tercih etmesi gereken gelinlik modelidir.


Belinizle İllüzyon Yaratın

Omuz ve kalçanın aynı hizada bitmesi halinde bel oyuntusu görünmeyen gelinler her gelinlik modeli için ideal bir seçenektir. Bele oturan ve aşağı doğru genişleyen gelinliklerle harikalar yaratabilirsiniz.


İnce Belliler İçin Balık Tasarımlar

Kalça ve omuzların aynı hizada bittiği ince belli olan gelinler için seçim kartelası oldukça geniştir. Ancak balık form gelinlikler sayesinde güzelliğinize güzellik katabilir ve vücut şeklinizi daha iyi ortaya çıkarabilirsiniz.


Boyunuza Göre Seçin

Uzun boylu kadınlar için gelinlik seçimleri daima A kesim gelinlik modellerinden yana olmalıdır. Kısa boylu kadınlar için ise yarım balık ve mini gelinlikler güzel birer tercih olacaktır.


Alt Bedeni Geniş, Üst Bedeni Dar Gösterin

Omuzların kalçaya göre geniş kalması durumunda bel oyuntusu varla yok arasındadır. Bu durumu kurtarmak için alt bölgeyi daha kalın gösterecek modeller tercih edilmelidir. Yarım balık ve V yaka gelinlikler bu tip gelinler için ideal tercihlerdendir.


Kalça Yuvarlaklığınızı Avantaja Çevirin

Kalçaları omuz yapısına göre daha geniş gelen gelinler için tercihleri üst bedeni geniş gösterecek drapeli parçalardan yana kullanılmalıdır. Bu sayede alt beden daha kolay gizlenebilir.


Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2018, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER