Antalya'da 16 Yaşındaki Genç Ders Dinlerken Kalp Krizi Geçirip Hayatını Kaybetti

Antalya'da, yüz yüze eğitimin ilk haftasında, sınıfta ders dinlerken kalp krizi geçiren 16 yaşındaki genç, hayatını kaybetti.

Antalya'da 16 Yaşındaki Genç Ders Dinlerken Kalp Krizi Geçirip Hayatını Kaybetti

Antalya'da, yüz yüze eğitimin ilk haftasında, sınıfta ders dinlerken kalp krizi geçiren 16 yaşındaki genç, hayatını kaybetti. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan gencin ölümü anne ve babasını yıktı. Çocuklarının cenazesini almaya gelen anne-babanın ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Gencin okulunda arkadaşları ve öğretmenleri tarafından çok sevildiği öğrenildi.

s-ccde3964df8ac5d3221f2c321b514b1875b62e
Olay, Kepez ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde meydan geldi. Sabah evinden çıkarak okula gelen 11. sınıf öğrencisi Efe Asaf Dur (16) ikinci derse girdiği anda bir anda fenalaştı. Sınıf öğretmeni ve arkadaşları durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbarın ardından olay yerine gelen sağlık çalışanları gencin hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından gencin cenazesi kesin ölüm sebebinin öğrenilmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Burada yapılan ilk incelemede gencin kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği öğrenildi.

Herhangi bir sağlık sorunu yoktu

s-99ffb05ce4e8c123171d19937c7c3d11ab49b1
Gencin daha önce herhangi bir sağlık sorununun olmadığı, okulunda ise arkadaşları tarafından çok sevildiği bildirildi. Gencin cenazesini almaya gelen baba Bülent ve anne Ebru Dur, ayakta durmakta güçlük çekti. Gözü yaşlı anne ve babayı diğer yakınları teselli etti. Gözyaşları içerisinde teslim alınan cenazenin Kepez İlçesi Mazı Dağı mevkisinde bulunan mezarlıkta aile kabristanlığında toprağa verileceği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER