Atatürk İçin Anıtkabir'de Düzenlenen Devlet Töreni Sırasında 'Recep Tayyip Erdoğan' Sloganları Atıldı

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümünde Anıtkabir'e gelen bir grup, 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganı attı.

Atatürk İçin Anıtkabir'de Düzenlenen Devlet Töreni Sırasında 'Recep Tayyip Erdoğan' Sloganları Atıldı

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümünde Anıtkabir'e gelen bir grup, 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganı attı. Konuyu gündeme getiren CHP Milletvekili Murat Emir "Yas ve saygı mekanı olması gereken Anıtkabir’de bile saygısızlık yapanlara en güzel cevabı bugün Ata’sına koşan milyonlar verecek." sözleriyle tepki gösterdi.

Devlet töreni sırasında Anıtkabir'deki bir grubun 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganı atması kameralar tarafından kaydedildi.

Devlet töreni sırasında Anıtkabir'deki bir grubun 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganı atması kameralar tarafından kaydedildi.Devlet töreni sırasında Anıtkabir'deki bir grubun 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganı atması kameralar tarafından kaydedildi. Anka Haber Ajansı tarafından yayımlanan görüntülerde alana kurulmuş bariyerler arkasındaki bir grubun AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lehine slogan attığı görülüyor.

Milletvekili Murat Emir, söz konusu sloganları Twitter hesabından yaptığı paylaşımla eleştirdi: 'Özel yerleştirilmiş gruplar.'

Emir, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Bugün sabah Anıtkabir’e vatandaşlar alınmazken, alana özellikle yerleştirilmiş gruplara “Recep Tayyip Erdoğan” şeklinde slogan attırıldı. Yas ve saygı mekanı olması gereken Anıtkabir’de bile saygısızlık yapanlara en güzel cevabı bugün Ata’sına koşan milyonlar verecek."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER