Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nu Tehdit Eden Çakıcı'ya Sahip Çıktı: 'Benim Dava Arkadaşımdır'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na tehdit ve hakaretler savuran organize suç örgütü lideri hükümlüsü Alaattin Çakıcı'ya sahip çıktı.

Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nu Tehdit Eden Çakıcı'ya Sahip Çıktı: 'Benim Dava Arkadaşımdır'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na tehdit ve hakaretler savuran organize suç örgütü lideri hükümlüsü Alaattin Çakıcı'ya sahip çıktı. Bahçeli, Çakıcı'nın "ülke ve millet sevdalısı" bir ülkücü olduğunu ve kendisinin de "dava arkadaşı" olduğunu belirtti. 

s-5b188e45a7824df32306c9d02b4438193ce9d5
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik tehdit ve hakaretleriyle gündemde olan Alaattin Çakıcı'ya destek oldu.Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu hedef alan Bahçeli, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun habis ve hastalıklı konuşmaları dikkatle incelendiğinde nasıl bir girdabın içine düştüğü, nasıl bir hezeyan ve melanete gömüldüğü gayet net olarak anlaşılacaktır. Üslubunun kindarlığı, siyaset usulünün kirliliği herkesin malumudur. Kılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’a hürmet ve hayranlığı bellidir. Soros’un tetikçisi ve tedarikçisi Osman Kavala’ya sevgi ve sempatisi bilinmektedir. Ellerinde Mehmetlerimizin kanı bulunan bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerle iç dışlı olduğu ise son derece berraktır" dedi.

"Ülke ve millet sevdalısı bir ülkücü"

s-f2884d05ca65afbab3f853b0a561018d6f9fd8
Bahçeli sözü daha sonra Alaattin Çakıcı'ya getirdi. Çakıcı'nın Kılıçdaroğlu'na söylediği hakaret ve tehdit dolu ifadeleri "tepki" olarak değerlendiren Bahçeli, "dava arkadaşım" diyerek Çakıcı'ya sahip çıktı:
"Bu durum kapsamında CHP Genel Başkanı’nın hakaret ve hıyanetlerine sosyal medyadan yayımladığı bir açıklamayla tepki gösteren değerli Ülküdaşım Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek, yeraltı dünyasının karanlık yüzü suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir.Kamuoyu nezdinde algı oluşturmaya çalışan Kılıçdaroğlu ve yanında yöresinde yuvalanan işbirlikçilere cevabım şudur: 1-Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur. 2- Alaattin Çakıcı ülke ve millet sevdalısı bir Ülkücüdür. 3- Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır. Elbette üzerine atılı suçların bedelini uzun yıllar cezaevinde kalarak ödemiş bir vatan evladıdır. Kılıçdaroğlu mafya arıyorsa, yeraltı dünyasının kanlı yüzlerini görmek istiyorsa el ele, gönül gönüle olduğu hainlere bakması, şayet onuru varsa nedamet duyması tavsiyemdir.

"CHP’nin tarihi sorunu Kılıçdaroğlu ve ekibidir"

s-febc590441fe50df3984e9efbf978e838720e6
Bahçeli açıklamasını şöyle tamamladı:
"Kılıçdaroğlu, aleyhine işleyen gündemi değiştiremez, yama tutmayan açıklarını asla kapatamaz. PKK’yla işbirliğinin, FETÖ’yle diyaloglarının demokratik faturasına mutlaka katlanacaktır. CHP’nin tarihi sorunu Kılıçdaroğlu ve ekibidir. Bu sorun kanserleşmiş, vücuda yayılmıştır"

Neler yaşandı?

Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na Hakaret ve Tehdit Dolu Mesaj: 'Sana Akıllı Ol Diyorum!' - Kılıçdaroğlu'ndan Alaattin Çakıcı Hakkında Suç Duyurusu - Alaattin Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na Yanıt: 'Her Gün Sokaktayım, Yürek Varsa Beni Öldürtsene'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER