Evinin Penceresinde Magandaların Hedefi Oldu: Genç Müzisyen Şahan Dinç Gözünü Kaybetti...

Müzisyen ve şarkıcı Şahan Dinç, evinin penceresindeyken bir maganda kurşununun sağ gözüne isabet etmesiyle kör oldu. Şair Ahmet Selçuk İlkan’a geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı İstanbul Yeditepe Konseri’nde de eşlik eden müzisyen Şahan Dinç, İstanbul Kurtuluş’ta.

Evinin Penceresinde Magandaların Hedefi Oldu: Genç Müzisyen Şahan Dinç Gözünü Kaybetti...

Müzisyen ve şarkıcı Şahan Dinç, evinin penceresindeyken bir maganda kurşununun sağ gözüne isabet etmesiyle kör oldu.

s-b4e8577d27c37bc2042158b3a80c67006784ee
Şair Ahmet Selçuk İlkan’a geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı İstanbul Yeditepe Konseri’nde de eşlik eden müzisyen Şahan Dinç, İstanbul Kurtuluş’ta evinin penceresinde maganda ateşinin hedefi oldu.

"Silahlı kavgayı duyunca evinin penceresinden bakıyor ve..."

s-8346a468e0ac965f8071444085f1812bcc7c38
Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre menajeri Harun Akbulut, olayı şöyle anlattı:
Şahan Dinç, iki gün önce Kurtuluş’taki evinin önünde çıkan silahlı kavgayı duyunca evinin penceresinden bakıyor ve o anda pompalı tüfekten çıkan saçmalar arkadaşımızın yüzüne isabet ediyor. Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nde ameliyata alınan Şahan, sağ gözünü kaybetti ve gözüne protez takıldı. Yüzünde ve vücudundaki saçma parçaları çıkartılmış ama gözünün içindeki üç parça riskli olduğu için alınmamış. Pandemi süreci olduğu için hastane, evde olmasının daha sağlıklı olacağını söylemiş. Kendisi bugün çıktı ve evde bitkin, ağrılı yatıyor”

Bu haberler de ilginizi çekebilir

Kovid-19'a Karşı Yüzde 95 Etkili Olduğu Açıklanmıştı: 'Noel'den Önce Aşı Dağıtımına Başlayabiliriz' - KKTC'nin Yerli Otomobili 'Günsel' Hakkında Bilmeniz Gerekenler: Ne Zaman Çıkacak? Fiyatı Ne Olacak? - Dokuz Eylül Üniversitesi Acil Olmayan Ameliyatları İptal Etti
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER