Fatih Altaylı: 'Dezenfektanı Stok Yaptım, İçinde Alkol Var, Yasaklarlar Diye Korktum'

Altaylı, tekel bayilerine ilişkin yasak kararına canlı yayında tepki gösterdi ve "Dezenfektanı stok yaptım, içinde alkol var, yasaklarlar diye korktum" dedi. Gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk’teki Teke Tek programında, izleyicilerin kendisine, “Tedbirleri artırdın mı, neden masada.

Fatih Altaylı: 'Dezenfektanı Stok Yaptım, İçinde Alkol Var, Yasaklarlar Diye Korktum'

Altaylı, tekel bayilerine ilişkin yasak kararına canlı yayında tepki gösterdi ve "Dezenfektanı stok yaptım, içinde alkol var, yasaklarlar diye korktum" dedi.

s-d4d692e0cfd2563346b0ddabefddba80b349fe
Gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk’teki Teke Tek programında, izleyicilerin kendisine, “Tedbirleri artırdın mı, neden masada 2 tane dezenfektan var?”  diye sorduğunu ifade ederek, tekel bayilerinin “tam kapanma” süresince satış yapamayacağı yönündeki kararı eleştirdi.“Biliyorsunuz alkol satışı yasaklandı, belki bunu da yasaklarlar, bunda da alkol var diye stok yaptım” tepkisini gösteren Altaylı, “O yüzden 2 tane var. Çünkü içinde alkol var diye bunu da yasaklayabilirler diye korktum” dedi.

'Ne alakası varsa, yasaklar döneminde alkol satışı da yasaklandı'

s-aba86f8f961bd32782b0927d4138a2237d79d2
Altaylı, “Biliyorsunuz ne alakası varsa, yasaklar döneminde alkol satışı da yasaklandı. O yüzden stok yapıyorum” ifadelerini kullandı.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tam kapanma süreciyle ilgili yaptığı açıklamada tekel bayilerin kapalı olacağını söylemişti.Soylu, "İstisnada yer almıyor ve kapalı. Bu açıdan hem bir muafiyet yok hem de soru işareti de söz konusu değil" diye konuşmuştu. İktidarın Despotik Alkol Yasağı Sonrası Sanatçılardan Şarkı Sözleriyle Tepki: 'İçerim Ben Bu Akşam?' - Merkez Bankası 86.7 Milyar Dolar Rezerv Açıkladı - İngiltere Dünyaya Öncü Olacak: Sürücüsüz Araçların Kullanımı İçin Trafik Kanunu Değişiyor
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER