Grup Seks Partisine Koronavirüs Baskını: İçeriden Onlarca Kişi Çıktı

Fransa'nın başkenti Paris'in yakınlarındaki bir depoda 29 Ocak'ta düzenlenen grup seks partisine baskın yapıldı.

Grup Seks Partisine Koronavirüs Baskını: İçeriden Onlarca Kişi Çıktı

Fransa'nın başkenti Paris'in yakınlarındaki bir depoda 29 Ocak'ta düzenlenen grup seks partisine baskın yapıldı. Fransız polisi, partiye katılan 92 kişiye para cezası verirken organizatör olduğu düşünülen üç kişiyi tutukladı.

s-1bb50d408d9bf908f2a75a1356a2ecae3535e9
Independent'ta yer alan habere göre, Collegien'de gerçekleşen olayda bölge sakinleri, bir depoya giden arabaları görünce şüphelenip polisle iletişime geçti. 21.00 civarında bölgeye intikal eden polis ekipleri, deponun dışında yakaladıkları 11 kişiye sokağa çıkma yasağını ihlal ettikleri gerekçesiyle 135 euro (yaklaşık 1200 TL) para cezası verdi.

Polisin depo için arama emri çıkarması iki saat sürdü.

s-fbe10c22e040e00cc1adf76f81a7a0899d9cf1
Emrin gelmesiyle birlikte içeri giren polis ekipleri, sokağa çıkma yasağının ve Kovid-19 önlemlerinin çiğnenmesi sebebiyle 81 kişiye daha para cezası verdi. Partideki içkilere; ses ve ışık teçhizatına el konuldu.Fransız polisinden bir dedektif "Etkinlik sokağa çıkma yasağını ihlal ediyordu. Maskeler ve sosyal mesafeyle ilgili de sorunlar vardı. Partiye katılanlar polisle işbirliği yaptı. Polis hiçbir direnişle karşılaşmadı" dedi.Fransa'da grup seks yetişkinlere yasal. Ancak olayla ilgilenen hakim, partiye katılanlara virüslerin yayılımıyla ilgili bilgiler de içeren temel cinsellik eğitimi verilmesini tavsiye etti. Türk Bilim İnsanı 'Mutasyonlu Kovid-19' Tanısı Koyan Kit Geliştirdi - Şişli'de Hareketli Dakikalar! Otomobili Bağlanan Korsan Taksici Kendini Yakmak İstedi - Takip Ettiği Genç Kızı Taciz Eden Şüpheli Tutuklandı: 'Koluna Çarptım, Bağırmasın Diye Tuttum'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER