kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Hilal Kaplan'ın Eşi Şikayet Etti: Erdoğan'ın Eski Metin Yazarı Aydın Ünal İfadeye Çağrıldı

Erdoğan'ın eski metin yazarı ve eski AKP Milletvekili Aydın Ünal, Hilal Kaplan'ın eşinin şikayetiyle ifadeye çağırıldı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın eski metin yazarı ve eski AKP Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Sabah yazarı Hilal Kaplan'ın eşi Süheyb Öğüt'ün şikayeti.

Hilal Kaplan'ın Eşi Şikayet Etti: Erdoğan'ın Eski Metin Yazarı Aydın Ünal İfadeye Çağrıldı

Erdoğan'ın eski metin yazarı ve eski AKP Milletvekili Aydın Ünal, Hilal Kaplan'ın eşinin şikayetiyle ifadeye çağırıldı.

s-573a61119b84b8e7c6b82cf51b525052f22ba2
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın eski metin yazarı ve eski AKP Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Sabah yazarı Hilal Kaplan'ın eşi Süheyb Öğüt'ün şikayeti üzerine ifadeye çağırıldı.Ünal, kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
"Hayatımda 2 kez savcılığa ifadeye çağrıldım: İlki 28 Şubat’ta 'MGK’ya hakaret' iddiasıyla; ikincisi de bugün, Pelikan’ın alt düzey bir elemanı olsa gerek, Süheyl Öğüt isimli bir şahsın şikayetiyle... En güçlü döneminde Fetullah’ın açtırdığı davalarda bile savcı görmemiştim."

Ünal'ın paylaşımı şu şekilde

s-c9ffd3a07ea084e6729b3c52841dd80797dad3
Akşener: 'Sorumluluk Siyasi İrade Olarak O Talimatı Veren Sayın Erdoğan'dadır' - Çocuk İstismarından Tutuklanan Şeyhin 'Kıbrıs Halifesi': 'Bu İşi 10 Yıldır Biliyorduk, Efendimiz Geri Dönecek' - Eğitim-Sen: 'Türkiye Okulların Kapalı Olduğu 27 Ülkeden Biri'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER