İstanbul Valiliği Lodosun Bilançosunu Açıkladı: 4 Kişi Hayatını Kaybetti 19 Kişi Yaralandı

İstanbul Valiliği, lodos nedeniyle 4 kişinin öldüğünü 3'ü ağır 19 kişinin de yaralandığını açıkladı. İstanbul Valliği'nden yapılan açıklamada, 'İstanbul'da bugün sabah saatlerinden itibaren etkili olan kuvvetli lodostan kaynaklanan olumsuz hava koşulları nedeniyle AFAD ve.

İstanbul Valiliği Lodosun Bilançosunu Açıkladı: 4 Kişi Hayatını Kaybetti 19 Kişi Yaralandı

İstanbul Valiliği, lodos nedeniyle 4 kişinin öldüğünü 3'ü ağır 19 kişinin de yaralandığını açıkladı.

İstanbul Valliği'nden yapılan açıklamada, 'İstanbul'da bugün sabah saatlerinden itibaren etkili olan kuvvetli lodostan kaynaklanan olumsuz hava koşulları nedeniyle AFAD verilerine göre 1'i yabancı uyruklu, 3'ü vatandaşımız olmak üzere maalesef 4 can kaybı yaşanmış; 3'ü ağır, 19 vatandaşımız da yaralanmıştır. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz. 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan tüm çağrılara ilgili kurumlarımızın ekipleri tarafından ivedilikle müdahale edilmekte ve çalışmalar yoğun bir şekilde sürdürülmektedir' denildi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, şu ana kadar yapılan incelemelerde lodos nedeniyle 2 kişinin öldüğünü 9 kişinin de yaralandığını açıklamıştı.

İBB tarafından yapılan açıklamada ise lodosun verdiği hasar şöyle belirtildi:

İBB Lodosun İstanbul'a Verdiği Zararı Açıkladı: 33 Çatı Uçtu, 192 Ağaç Devrildi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB), etkili olan... 0 29 Kasım, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER