kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Kısıtlanamayanlar: Yasağa Rağmen Ortaköy Sahili'nde Adım Atacak Yer Kalmadı

İstanbul'da hafta sonu kısıtlamalarına rağmen Ortaköy Sahili'ndeki yoğunluk dikkat çekti.  Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen Ortaköy Sahili'ndeki kalabalık dikkat çekti.

Kısıtlanamayanlar: Yasağa Rağmen Ortaköy Sahili'nde Adım Atacak Yer Kalmadı

İstanbul'da hafta sonu kısıtlamalarına rağmen Ortaköy Sahili'ndeki yoğunluk dikkat çekti. 

s-a4cdbe7026e3de32fb1e4bdb03f8a3df21e75e
Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen Ortaköy Sahili'ndeki kalabalık dikkat çekti. Kumpirciler sokağında turistler ve bazı Türk vatandaşları kumpir yerken, güzel havayı fırsat bilenler sahilde bol bol fotoğraf çekildi. Kimisi markete çıktığını, kimisi ise köpeğini gezdirmek için sahile geldiğini belirtti.

'Kayınvalidemi gezdiriyorum'

'Kayınvalidemi gezdiriyorum''Kayınvalidemi gezdiriyorum' Kayınvalidesi ile Ortaköy Sahili'nde dolaşan Azime Göncü, "Hava almaya çıktık ne yapalım. Güneşi görünce duramadık. Kayınvalidem yanımda. Onu gezdireyim dedim. Yasaklar korkutuyor tabi ama 17.00'ye kadar çıkabiliyoruz. Yakınım zaten hemen yan tarafta oturuyorum" dedi.

'Köpek gezdirenler olarak çıktık'

s-2959a15083bbf7e155e15d1bd90efa5c36651f
Eşi ve çocuğuyla köpek gezdirmek için sahile gelen Nurgül Ahenk, "Duramadık evde. Karlı da bir hafta oldu ama genellikle kısıtlamalar bir sıktığı için herkes aynı durumda. Biz markete diye değil çocuk gezdiren ve köpek gezdirenler olarak çıktık.  Yasaklar korkutuyor ben de kovid geçirdim. Ama evlerde de durulmuyor. Mecbur çıkıyoruz. Bütün hafta olunca hafta sonu hava almak istiyor insan" diye konuştu. Çıplak Arama İddiası: 'Onurlu Kadın Bunu Söylemek İçin Beklemez' Diyen AKP'li Zengin 2017'de Ne Demişti? - İletişim Başkanlığı, Yalan Haberle Mücadele İçin Platform Kuruyor: 'Doğru mu?' - Normalleşme Beklenirken... 30 Bin Nüfuslu Ermenek'te 5 Günlük Karantina
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER