'Koronavirüs Türkleri Etkilemez' Diyen Oytun Erbaş: 'Türkiye’nin Elon Musk’ıyım...'

Salgının başlarında "Koronavirüs Türkleri etkilemez" şeklindeki açıklaması gündem olan Doç.

'Koronavirüs Türkleri Etkilemez' Diyen Oytun Erbaş: 'Türkiye’nin Elon Musk’ıyım...'

Salgının başlarında "Koronavirüs Türkleri etkilemez" şeklindeki açıklaması gündem olan Doç. Dr. Oytun Erbaş, birçok araştırma yaptığını ve literatüre çok şey kattığını söyledi. Erbaş, "80 yaşındaki bir Türk bilim adamının yapacağını 40 yaşında bitirdim. Benim önümde kırk yıl daha var. Eğer ben doğru işler yaparsam Türkiye'nin Elon Musk'ıyım" dedi.

s-72b1c0859379e7e5a99cf0ebf46fa97b4e1595
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başlarında "Koronavirüs Türkleri etkilemez" şeklindeki açıklamasıyla konuşulan Doç. Dr. Oytun Erbaş, Hakan Bilgin'in sunduğu 'Mekanın sahibine geldik' adlı programda bazı açıklamalarda bulundu.

Literatüre çok şey kattığını iddia eden Erbaş, 'Türkiye'nin Elon Musk'ıyım' ifadelerini kullandı.

Literatüre çok şey kattığını iddia eden Erbaş, 'Türkiye'nin Elon Musk'ıyım' ifadelerini kullandı.Literatüre çok şey kattığını iddia eden Erbaş, 'Türkiye'nin Elon Musk'ıyım' ifadelerini kullandı. Erbaş, "Birçok araştırma yaptım, literatüre çok şey kattım. Ve ölürken ben 80 yaşındaki bir Türk bilim adamının yapacağını 40 yaşında bitirdim. Benim önümde kırk yıl daha var. Eğer ben doğru işler yaparsam Türkiye'nin Elon Musk'ıyım. Bak bunda mütevazı değilim. Çünkü şu an bir Oytun yetişmeye kalksa kırk sene sürer" dedi. Vandallık Pandemisi! 2 Yılda 3 Bin 365 Kaçak Kazı Girişimi - Sezgin Baran Korkmaz Avusturya'da Hakim Karşısına Çıkıyor - Çevrimiçi Derste Kamerayı Açık Unutan Öğrenci, Kız Arkadaşıyla Cinsel İlişkiye Girdi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER