kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Küçük Çocuğa İğrenç Şantaj! Uyuşturucuya Alıştırıp Tecavüz Ettiği Ortaya Çıktı

İstanbul Kağıthane'de, bir çocuğa uyuşturucu madde vererek defalarca tecavüz eden ve bu anları fotoğraflayarak şantaj yapan yabancı uyruklu bir şüpheli Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Sabah gazetesinden Emir Somer'in hab.

Küçük Çocuğa İğrenç Şantaj! Uyuşturucuya Alıştırıp Tecavüz Ettiği Ortaya Çıktı

İstanbul Kağıthane'de, bir çocuğa uyuşturucu madde vererek defalarca tecavüz eden ve bu anları fotoğraflayarak şantaj yapan yabancı uyruklu bir şüpheli Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

s-83861e08108f03e7258c266ba87d839fea0ea5
Sabah gazetesinden Emir Somer'in haberine göre, olay İstanbul'un Kağıthane ilçesine bağlı Kuştepe Mahallesi Huduk Sokak'ta 12 Ocak Salı günü gerçekleşti. İddiaya göre Afganistan uyruklu Shakir İ., polise gelerek bir ihbarda bulundu. Shakir İ., 18 yaşından küçük olduğunu belirttiği kardeşine yabancı uyruklu bir kişi tarafından mahalle içerisinde bulunan bir depo içerisinde uyuşturucu madde verildiğini ifade etti. Shakir İ., kardeşine uyuşturucu madde satan şüphelinin silahının olduğunu da belirtti. Konu üzerine Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisleri, şüpheliyi yakalamak için harekete geçti.

Polis adrese operasyon düzenledi

s-e2fb96611ac1ddb1383c6b4bd8dc98038d872c
Şüpheliyi yakalamak için çalışma başlatan Kağıthane Polisi, söz konusu adrese bir operasyon düzenledi. Polis, adreste bulunan Pakistan uyruklu Ghosuddin isimli şüpheliyi yakalayarak gözaltına alırken, adreste gerçekleştirdiği aramalarda tespit edilen bir ruhsatsız tabanca, 0,62 gram uyuşturucu madde, uyuşturucu ticaretinden elde edildiği değerlendirilen üç bin 800 lira ve 27 dolara da el koydu.

Boğazına bıçak dayayarak kimliğine el koymuş

s-ba8c73f4bbb49c99b40a9eae89fc880139f316
Gözaltına alınan şüphelinin emniyetteki ifadesinde, uyuşturucu madde almak için kendisine gelen çocuğun boğazına bıçak dayayarak kimliğine el koyduğunu belirttiği ileri sürüldü.Şüpheli Ghosuddin'in, kimliğini gasp ettiği çocuğa, uyuşturucu madde verdikten sonra tecavüz ettiğini ve daha sonra da bu anları fotoğraflayarak kendisine şantaj yaptığını ifade ettiği belirtildi. Şüphelinin, bu olaydan sonra da fotoğrafını çektiği çocuğu, cinsel ilişkiye zorladığını kabul etmediği taktirde ise fotoğrafları yayacağını söyleyerek tehdit ettiği ileri sürüldü.

Adliyeye sevk edildi

s-4c8510809ec55282f91ac318b1c0ccf4339aae
Gözaltına alınan Pakistan uyruklu şüpheli Ghosuddin; Uyuşturucu madde ticareti, çocuğa cinsel istismar, gasp ve şantaj suçlardından hakkında işlem yapılmasının ardından adliyeye sevk edildi. Vuhan'da Korkutan Araştırma! Kovid-19'u Yenen 4 Kişiden 3'ünde Sağlık Sorunları Ortaya Çıktı - AKP ve Erdoğan Karşıtı Kişilerin Bilgilerini Sızdırmış: Avusturya, Casusluk Yapan Kişiyi Sınır Dışı Etti - Kafası Kırılmış... Dövülerek Öldürülen 3 Yaşındaki Alperen’in Otopsi Raporu Belli Oldu
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER