kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Mezarlıkta İlginç Olay: Önce Dua Etti Sonra Keman Çaldırdı

Malatya'da bir kişi, Sancaktar Mezarlığı'na kemancıyla gelerek, isim bulunmayan eski bir mezarın başında önce dua etti, daha sonra kemancıya keman çaldırdı.

Mezarlıkta İlginç Olay: Önce Dua Etti Sonra Keman Çaldırdı

Malatya'da bir kişi, Sancaktar Mezarlığı'na kemancıyla gelerek, isim bulunmayan eski bir mezarın başında önce dua etti, daha sonra kemancıya keman çaldırdı. Keman sesini duyan esnaf, gördükleri manzara karşısında şaşkına döndü. Yaşananlara tanık olan esnaf, "Böyle bir şeyi daha önce ne duyduk ne de gördük" dedi.

s-7c123648766030a2e52e1f75c7161caa60ebd4
Sarıcıoğlu Mahallesi'nde bulunan Sancaktar Mezarlığı'na tuttuğu kemancıyla birlikte gelen kişi, isim bulunmayan eski bir mezarın başında dua etti. Bu kişi, daha sonra yanında getirdiği kemancıya keman çaldırdı, o anları da cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Mezarlık çevresindeki esnaf da keman sesini duyunca gördükleri manzara karşısında şaşkınlık yaşayıp, bu anları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

"Tanımadığımız kişinin keman çaldırdığı mezar da isimsizdi"

s-25d1be95d3d7e4f8454db56ec73f80aa266d35
Yaşananlara tanık olan esnaf, hayatlarında ilk kez böyle bir şey ile karşılaştıklarını belirterek, "İş yerimizde otururken, keman sesini duyduk, sesin mezarlıktan gediğini duyunca şaşırdık ve isimsiz mezar başına kemancıyla birlikte gelen bir kişinin keman çaldırdığını gördük. Böyle bir şeyi daha önce ne duyduk ne de gördük. 15 dakika sonra bu kişi gitti. Biz de merak edip mezarın başına gittik. Tanımadığımız kişinin keman çaldırdığı mezar da isimsizdi" dedi. Hukukçular Açıkladı: Adnan Oktar Kaç Yıl Ceza Yatacak? - Başvurular Nasıl Yapılıyor? Koronavirüs Aşı Randevuları Verilmeye Başlandı - Trump'a Bir Darbe de YouTube'tan Geldi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER