kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Muhabir, canlı yayın sırasında mikrofonunu kapıp kaçan köpeği kovaladı

Rusya ile Ukrayna arasındaki gerilime ABD de dahil oldu! Biden'dan 'tereddütsüz destek' mesajıSon dakika: Savaşın ayak sesleri! Rusya, ABD'ye resti çekti: Asker gönderirseniz, ekstra adımlar atarızRusya'daki köpek, canlı yayında hava durumu sunan bir muhabirin mikrofonunu kaparak uzakla.

Muhabir, canlı yayın sırasında mikrofonunu kapıp kaçan köpeği kovaladı
Rusya ile Ukrayna arasındaki gerilime ABD de dahil oldu! Biden'dan 'tereddütsüz destek' mesajıRusya ile Ukrayna arasındaki gerilime ABD de dahil oldu! Biden'dan 'tereddütsüz destek' mesajıSon dakika: Savaşın ayak sesleri! Rusya, ABD'ye resti çekti: Asker gönderirseniz, ekstra adımlar atarızSon dakika: Savaşın ayak sesleri! Rusya, ABD'ye resti çekti: Asker gönderirseniz, ekstra adımlar atarız

Rusya'daki köpek, canlı yayında hava durumu sunan bir muhabirin mikrofonunu kaparak uzaklaştı. Mühabirin mikforonu geri almak için köpeğin peşinden koştuğu anlar ise kameralara yansıdı.

Rusya'da yerel yayın yapan Mir TV'de Nadezhda Serezhkina adlı muhabir, başkent Moskova'da hava durumunu sunarken bir anda Labrador Retriever cinsi bir köpek sıçrayarak Serezhkina'nın elinden mikrofonu kaptı ve koşarak uzaklaştı. Serezhkina mikrofonu kapan köpeğin peşine düşerken, canlı yayın stüdyodan devam etti. Stüdyodaki haber spikeri Elina Dashkueva ise "Muhabirimizle bağlantımızı kaybettik gibi görünüyor" dedi. Serezhkina ise canlı yayına yayında köpekle birlikte geri dönerek olayda yaralanan olmadığını, ancak köpeğin mikrofondan bir iki ısırık aldığını belirtti. Serezhkina, canlı yayını yanında köpekle birlikte tamamladı.

Muhabir, canlı yayın sırasında mikrofonunu kapıp kaçan köpeği kovaladıMuhabir, canlı yayın sırasında mikrofonunu kapıp kaçan köpeği kovaladıMuhabir, canlı yayın sırasında mikrofonunu kapıp kaçan köpeği kovaladıMuhabir, canlı yayın sırasında mikrofonunu kapıp kaçan köpeği kovaladı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER