Prens Harry ve Meghan Markle Yeni Doğan Bebeklerine Neden Lilibet Diana İsmini Verdi?

Kraliyet ailesinden ayrılacaklarını açıkladıkları günden bu yana aileyle ciddi bir gerilim yaşayan Prens Harry ve Meghan Markle'ın yeni doğan bebeklerine verdiği isimle yıpranan bağları güçlendirmek istediği anlaşılıyor. Çift, Kraliyet ailesiyle yaşadıkları sıkıntılara d.

Prens Harry ve Meghan Markle Yeni Doğan Bebeklerine Neden Lilibet Diana İsmini Verdi?

Kraliyet ailesinden ayrılacaklarını açıkladıkları günden bu yana aileyle ciddi bir gerilim yaşayan Prens Harry ve Meghan Markle'ın yeni doğan bebeklerine verdiği isimle yıpranan bağları güçlendirmek istediği anlaşılıyor.

s-2460a31575ab6efe965d2c3d80b6838c0ed1b5
Çift, Kraliyet ailesiyle yaşadıkları sıkıntılara dair son derece açık sözlü davranarak pek çok bilinmeyen detayı gözler önüne sermişti. Sussex Dükü ve Düşesi'nin ABD'li televizyon sunucusu Oprah Winfrey'e verdiği bomba etkisi yaratan röportaj bunun en büyük örneğiydi. Ancak her şeye rağmen Page Six'in aktardığına göre çiftin, bebeklerinin 4 Haziran'da doğumunun ardından yaptığı ilk şey Kraliyet ailesini arayarak mutluluklarını paylaşmak oldu. s-b1a36603c9c96ba2fccfde9109444fe3f829c1
Bununla birlikte çiftin kızlarına verdiği Lilibet Diana ismi Kraliçe II. Elizabeth'e büyük bir saygı duyduklarına işaret ediyor. Lilibet, Kraliçe'nin çocukluk lakabıydı. Diana ismiyse Prens Harry'nin annesi Prenses Diana'dan geliyor. Sussex Dükü, Kraliyet'ten ayrıldıktan sonra annesinin yaşadığı trajedilere sık sık değinerek gündeme gelmişti. The Guardian'ın haberine göre Lilibet Diana'nın abisi Archie'nin ismi cesur anlamına gelen Archibald'ın kısaltılmış hali. Archie'nin ikinci ismi Harrisonise "Harry'nin oğlu" anlamına geliyor.

Kraliyet ailesi doğumu nasıl karşıladı?

s-fdef452081ab58cce9914148f0fd7a24b3414c
Bebeğin doğumunun ardından Kraliçe Elizabeth, Prens Charles, Cornwall Düşesi Camilla Parker Bowles, Prens William ve Kate Middleton adına açıklama yapan Buckingham Sarayı sözcüsü ailenin mutluluk duyduğunu söyledi. Bu açıklamanın yanı sıra Cambridge Dükü ve Düşesi Prens William ve Kate Middleton, Twitter'da yaptıkları paylaşımda, "Lili bebeğin doğumuna dair mutlu haberler hepimizi çok mutlu etti. Harry, Meghan ve Archie'yi tebrik ederiz" ifadelerini kullandı. Prens Harry ve Meghan Markle'ın Kızının Veraset Sırasındaki Yeri Ne Olacak? - İngiltere Kraliyet Ailesi Gelinleri Tarafından Şimdiye Kadar Giyilmiş Tüm Gelinlikler
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER