Sedat Peker'in 13 Tweet'ine Daha Erişim Engeli Getirildi

YouTube'da yayınladığı videolarla gündem olan Sedat Peker’in 13 tweet’ine daha erişim engeli getirildi. Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan  Sedat Peker'in Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu hakkındaki paylaşımlarına .

Sedat Peker'in 13 Tweet'ine Daha Erişim Engeli Getirildi

YouTube'da yayınladığı videolarla gündem olan Sedat Peker’in 13 tweet’ine daha erişim engeli getirildi.

s-d17e212727f800785cf1fd63f9bf4a32bb7991
Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan  Sedat Peker'in Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu hakkındaki paylaşımlarına 8 Haziran'da erişim engeli getirilmişti.

Detaylar

Engelli Web'in duyurduğuna göre bugün Peker'in 13 tweet'i daha erişeme engellendi.

Ne olmuştu?

s-7f6b4c7d3954fbeddfab0a6685ca7cad5afa8f
Peker, yayınladığı dokuzuncu videoda Esat Toklu'nun, Sezgin Baran Korkmaz'a ait Bodrum'daki Paramount otelinde ücretsiz kaldığını iddia etmişti. Toklu ise bu iddiaları "asılsız" olarak nitelendirerek, reddetmişti. Bunun üzerine Peker, Toklu'ya bu otelde yaptığı tatilin faturasını yayınlaması çağrısında bulunmuştu.Toklu, Peker'in iddiaları üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na "iftira," "hakaret," "kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek," "kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret" iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Toklu, suç duyurusu dilekçesinde ise Paramount Otel'de 2020 yılı Eylül ayında ailesi ile birlikte kaldığını belirterek, "Konaklama bedeli olan 35 bin lirayı otelin hesabına şahsi hesabımdan gönderdim. Buna dair banka dekontu ektedir. İddia edildiğinin aksine söz konusu otelde herhangi birinin misafiri olarak kalmadım" demişti.

Detaylar

Sedat Peker'in Hedefindeki Hakim: 'Sezgin Baran Korkmaz'ın Otelinde Kaldım, 35 Bin TL Ödedim' -

Ayrıca bakınız

Sedat Peker'in Hedefindeki Hakim, TOGO Kulelerini Yapan Müteahhidin Doğum Günü Kutlamasına Katılmış!
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER