kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Temizlik Bahanesiyle Eve Çağırıp Cinsel Saldırıda Bulundu

İstanbul Fatih’te temizlik işiyle uğraşan genç kadın, iddiaya göre evini temizletmek istediğini söyleyen bir şahısla buluşarak şahsın evine gitti.

Temizlik Bahanesiyle Eve Çağırıp Cinsel Saldırıda Bulundu

İstanbul Fatih’te temizlik işiyle uğraşan genç kadın, iddiaya göre evini temizletmek istediğini söyleyen bir şahısla buluşarak şahsın evine gitti. Eve geldiklerinde şahsın evin kapısını kilitlemesiyle şok olan genç kadın, büyük bir korku yaşadı.

s-8b5c57d19c62ea6180506018fe553fa3e98ba9
Sabah'tan Seda Nur Günaydın'ın haberine göre, Kendisine cinsel saldırıda bulunan şahsın elinden kurtulmak için çığlıklar atan genç kadının imdadına sesleri duyan komşular yetişti. Çevredekilerin polisi araması sonucu genç kadın kurtuldu. Şüpheli şahıs adliyeye sevkinin ardından çıktığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Eve gelir gelmez kapıyı kilitledi

s-6b249f8b5c69454cb9e5cd12a81e68a6faf71a
İstanbul Fatih'te meydana gelen olayda, olay günü geçimini temizlik yaparak sağlayan 36 yaşındaki B.M. isimli genç kadın, kendisini arayarak evini temizletmek istediğini söyleyen 51 yaşındaki Y.Ş. isimli şahısla buluştu. Buluştuktan sonra birlikte Y.Ş.'nin evine gittiklerinde, içeri girdikten sonra Y.Ş.'nin evin kapısını kilitlemesiyle büyük bir korku ve panik yaşayan B.M. isimli genç kadın, korku dolu anlar yaşadı.

Direnince darp etti

s-532a463d278bff54f70df26b6a2b11be3ec6fc
Y.Ş., genç kadına cinsel saldırıda bulundu. B.M. isimli genç kadın kendisine direnince şüpheli şahıs, genç kadını darp etti. Şüpheli şahıstan kurtulmak için sürekli bağıran ve yardım isteyen genç kadının yardımına çevredekiler yetişti. Bir süre sonra genç kadının yardım çığlıklarını duyan çevredekiler, polisi arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri şüpheli şahsı gözaltına aldı. Şüpheli daha sonrasında adliyeye sevk edildi. Adli Tıp Kurumu Merkez Adli Tıp Şube Müdürlüğü, genç kadının basit şekilde yaralandığını rapor etti.

"Kadının iddiaları hayal ürünü"

s-d52237198c94ef47d21d535f6e89b507e55a03
Şüpheli Y.Ş., İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi'ndeki ifadesinde B.M. isimli genç kadınla 5-6 aydır tanıştıklarını, birkaç kez dışarıda buluşup görüştüklerini, olaydan bir gün önce kendisinin evinde görüştüklerini, olay günü yine aynı şekilde buluşup eve gittikleri esnada başka bir kız ile selamlaştığını, eve gittiklerinde B.M. isimli genç kadının kendisine birden saldırmaya başladığını ve kendisinin de karşılık vererek genç kadına birkaç kere vurduğunu ileri sürdü. İfadesinin devamında şüpheli Y.Ş., tartışma sırasında genç kadının cama çıkarak sanki cinsel saldırıya uğruyormuş gibi bağırmaya başladığını ve genç kadının iddialarının hayal ürünü olduğunu söyleyerek üzerine atılı suçları reddettiğini belirtti.

12 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak

s-44d035f0fa704f2d3e9c2728dfab5845b252c2
Şüphelinin sorgusunun ardından İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi, şüpheliyi tutukladı. Savcılık da, soruşturma sonucunda şüpheli şahsın 'Mala zarar verme', 'Nitelikli cinsel saldırı', 'Cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından 12 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına karar verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER