Yozgatlı Vatandaştan Virüse Karşı 'Özel' Maske: 'Bir Kat Daha Fazla Korunuyorum'

Yozgat'ta kendisine özel tasarladığı maskesiyle koronavirüsten daha iyi korunduğunu söyleyen vatandaş, "Ben kendimce daha iyi izole olacağımı düşünerek böyle bir çare buldum ve kendime bu yüz maskesini yaparak koronadan bir kat daha fazla korunuyorum" dedi. Yozgat’ın Yerköy ilç.

Yozgatlı Vatandaştan Virüse Karşı 'Özel' Maske: 'Bir Kat Daha Fazla Korunuyorum'

Yozgat'ta kendisine özel tasarladığı maskesiyle koronavirüsten daha iyi korunduğunu söyleyen vatandaş, "Ben kendimce daha iyi izole olacağımı düşünerek böyle bir çare buldum ve kendime bu yüz maskesini yaparak koronadan bir kat daha fazla korunuyorum" dedi.

s-baca39dc9abbe9860e46be4ac46de77a1fb824
Yozgat’ın Yerköy ilçesinde bir vatandaş Kovid-19 virüsünden korunmak için ilginç yüz maskesi tasarladı. Vatandaş şaşırtıcı maskesiyle ilçe halkının da dikkatini çekti.Vatandaş çoğunlukla evde kaldığını ve çarşıya çıkarken kendisine özel yaptığı maskesini takarak koronavirüsten korunmaya çalıştığını söyledi.

'Daha iyi izole olacağımı düşünerek böyle bir çare buldum.'

s-0feca836841412099eb4eea6419edb8eb9f79d
Vatandaş, "İnsanların çoğu gereksiz yere işi olmadığı hallerde dahi çarşıda, pazarda dolaşıyor. Bizler bu korona belasından kurtulmak için önlem almalıyız, kendimizi ve ailemizi tüm toplumu korumak için mümkün olduğunca kalabalık ortamlardan uzak olmalı ve dışarı çıkarken de mutlaka mesafeye uymalı ve maskemizi takmalıyız. Ben kendimce daha iyi izole olacağımı düşünerek böyle bir çare buldum ve kendime bu yüz maskesini yaparak koronadan bir kat daha fazla korunuyorum" dedi. İstanbul'da Otobüste Yaşanan 'Vatan Hainisiniz' Tartışmasına İETT'den Açıklama: Bizimle İlgisi Yok - MHP'de Kurultay Günü: 'HDP, Türk Demokrasisinin Etrafını Sarmış Mayın Tarlasıdır' - Damdan Kova Sarkıtarak Uyuşturucu Satışı Yapan Şüpheli Yakalandı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER