Akbank Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar? 

Her bankanın günlük para çekme limiti farklıdır. Akbank günlük ne kadar para çekme limiti sunuyor?

Akbank Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar? 

Her bankanın günlük para çekme limiti farklıdır. Akbank günlük ne kadar para çekme limiti sunuyor?


Bankalar belirli prosedürlere uyarak müşterilerine hizmet verirler. Hesap açma, fatura ödeme, kredi kartı başvuruları, kredi başvuruları gibi tüm işlemler için belirli kriterler vardır. Akbank müşterileri için ATM ya da şubeden para çekme kullandıkları kartlara göre farklı aralıklarda yer alıyor. Bu nedenle Akbank günlük para çekme limiti 2021 kriterleri Neo, Neo Meo, Neo 1e1, Neo ekkart, Neo Busıness, Neo Prıvate, Neoexı26 kartlarında farklı günlük para çekme limiti vardır. Sahip olduğunuz kartın türüne göre para çekme limiti farklı aralıklarda yer alıyor. Akbank bu tutarları güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir. Bu nedenle hizmet sürecinde değişim yapma hakkını saklı tutacaktır.

Akbank Para Çekme Limiti
Kartlar için sunulan Akbank günlük para çekme limiti 2021 tutarlarına ek olarak ek para çekme limitleri de sunuluyor. 
Neo Meo kartlarda 250 TL olan günlük para çekme limiti, Neo kartlarda 1500 TL’ye kadar çıkmaktadır. Neo ekkart’ta ve Neoexı26 ise günlük para çekme limiti 1000 TL olmaktadır. 
Business kartlarda 5000 TL olan tutar, Private kartlarda 10000’ya kadar çıkmaktadır. Nakit çekimler için saat önemlidir. Saat 00:00’a kadar belirtilen tutarlarda çekimler yapılabilir. Bir dakika sonrasında yeni bir gün olduğu için aynı tutarda yeni bir çekim daha yapabilirsiniz. Bu da ihtiyacınız olması durumunda kullanılabilecek bir püf noktasıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER