Kızılcık Şerbeti Dizisinin Aşkı Gerçek Oldu!

Kızılcık Şerbeti dizisindeki aşk gerçek aşka dönüştü! Başrollerdeki karakterler arasındaki duygusal bağ, izleyicileri büyülemeye devam ediyor.

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Aşkı Gerçek Oldu!

Kızılcık Şerbeti’nde dizi aşkı yaşayan Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör, gerçek hayatta da aşk yaşıyor. Show TV’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti, bu yıla damga vurdu. En çok izlenen dizilerden birisi olan Kızılcık Şerbeti’nde aşık oldukları iddia edilen çiftin daha sonrasında ayrıldığı belirtilmişti. Ancak bugüne kadar belgelenmeyen aşkları geçtiğimiz günlerde resmen belgelendi.

Cannes Film Festivali’nde Aşkları Belgelendi!


Cannes Film Festivali’nde Aşkları Belgelendi!

Dizi ekibinin Cannes Film Festivali’ne katıldığı dönemde birlikte festivale katılan Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör ikilisi, o dönemde de hiçbir iddiayı açıklamamıştı. Ancak gündeme gelen son iddialarda Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör arasındaki aşkın burada yeniden canlandığı ve ikilinin ilişkiye başladığı konuşuldu. Son olarak Mert Demir konserinde de görüntülenen çiftin aşkları da böylece belgelendi.

Sosyal Medyada Dikkat Çeken Tavırlar

Mert Demir konserinde Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün birlikte olduğu görüntülense de Sıla Türkoğlu bu durumu gizlemeyi tercih etti. Sosyal medyada konserden görüntüler paylaşan Sıla Türkoğlu, farklı bir arkadaşını etiketledi. Doğukan Güngör ise konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadığı gibi konsere dair bir paylaşımda da bulunmadı. Dizi aşkının gerçek olması sonrasında sevenleri sosyal medyadan mesajlar gönderse de ikili bu yorumları da görmezden gelmeyi tercih etti.

Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2024, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER