Neslim Güngen Yeni Kitabı Zorla Güzellik Olur'u Tanıttı

Geçtiğimiz günlerde Galataport D&R'da yeni kitabı Zorla Güzellik Olur'u tanıtan iş insanı Neslim Güngen, hayranlarıyla buluştu.

Neslim Güngen Yeni Kitabı Zorla Güzellik Olur'u Tanıttı

Sıfırdan başlayıp, yüzlerce şubeye ulaşan ve bu süreçte neler yaşadığını, neler hissettiğini yalın bir şekilde kitapta anlatan iş insanı Neslim Güngen, yeni kitabının lansmanını hayranlarıyla birlikte kutladı. 

Özellikle Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüpoğlu'nun geçen gün yazmış olduğu köşe, Güngen'in kitabıyla alakalı çok güzel anektotlar verdi; "Kitabın 21’inci sayfasında şöyle bir bölüm vardı: “2014 yılında ilk şubeyi açtığımda güzellik sektöründe bugün olduğum yere gelip, gelemeyeceğimi bilmiyordum. Neslim Güngen, tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim olmalıydı. Kendi markamı kurma yolculuğumda bugün 88 şube sayısına ulaşmış bulunuyorum. Belki de siz bu kitabı okuyana kadar 100 şubeye ulaşacağım.

Bunu not edip, sordum Güngen’e, “Bugün itibarı ile şube sayınız kaç oldu?” diye...  Güngen, “129” dedi... Bir yılda 41 şube; müthiş bir başarı... Üstelik Güngen, birçok işyerinin kapandığı pandemi sürecinde yaptı büyüme patlamasını...  

İnsanların evlerine kapandığı salgın sürecine altı şubeyle giren Güngen, 2022’nin ikinci yarısında şube sayısını 81’e çıkaracak kadar işine tutkuyla bağlı bir iş insanı...  13 yaşında çalışmaya başlayan, sıfırdan başladığı güzellik sektöründe kendi markasını yaratıp, dokuz yılda 129 şubeye ulaşan üç çocuk annesi Neslim Güngen, yakında başka bir alanda da markalaşmak için adım atacak. 

‘Zorla Güzellik Olur’ kitabının satış fiyatı 100 lira...  17 yaşında aile baskısıyla evlendirilen, 19’unda çocuk yaşında anne olan, 22’sinde eşinden boşanan bir kadının; çok çalışma, azim ve “Çaresi yok” denilen vücuttaki çatlaklara son veren cihazı Türkiye’ye getirmesiyle kaderinin nasıl değiştiğini öğrenmek için çok değil bu para..."

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2023, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER