Survivor All Star 2024’te eleme heyecanı Devam Ediyor: “Adaya veda eden isim belli oldu”

Survivor All Star 2024'te bu hafta gerçekleşen erkek yarışmacılardan isimleri yazılan adayların kıyasıya rekabetleri izleyiciye yansıdı.

Survivor All Star 2024’te eleme heyecanı Devam Ediyor: “Adaya veda eden isim belli oldu”

Survivor All Star 2024’te eleme gecesi heyecanı nefesleri bu hafta da kesti. Bu hafta gerçekleşen erkek yarışmacılardan isimleri yazılan adayların kıyasıya rekabetleri izleyiciye yansıdı. Adada kalmaya devam edecek yarışmacılar belli oldu. Hayallerine veda eden isim ise gecenin sonunda belli oldu.

Survivor All Star 2024’te eleme heyecanı dün gece yaşandı. Hafta boyunca yaşanan yüksek gerilimin ardından haftanın eleme adayları büyük bir mücadele içerisine girerek kıyasıya adada kalma yarışı verdiler. Düelleo eşleşmeleri şu şekilde gerçekleşti; Mustafa Kemal ile Ersin, Yunus Emre ile Yaman ve Sercan ile Bozok.

Yunus Emre-  ile Yaman eşleşmesinde kazanan isim Yunus Emre oldu ve adaylıktan ismini düşürerek adada kalmayı garantileyerek gelecek haftaya adım atmış oldu. Mustafa Kemal ile Ersin karşılaşmasında ise Mustafa Kemal yarışmaya devam etti.

Bozok, Sakatlığı Nedeniyle Yarışamamıştı

 

Bozok yarışmacısının sakatlığı nedeniyle bir önceki eleme gerçekleşememişti. Bu hafta Sercan ve Bozok eleme için yarışma yaptı. Bozok ve Sercan karşılaşmasında adada kalmaya hak kazanan isim Sercan ismi oldu.

 

Ardından yarışan isimler Yaman ve Ersin düello gerçekleştirdi. Kazanan isim ise bu sefer Yaman oldu. Ersin ile yarışacak olan ve oyun seçim hakkı kendisine verilen Bozok yarışmacısı, düello için basket atışını seçti.

Adaya Veda Eden İsim

Bozok ve Ersin düellosunu kazanan adada kalmayı garantileyen isim Bozok oldu. Yarışmaya ünlü isim Ersin Korkut, olurken Survivor All Star 2024 yarışmasına veda etmiş oldu. Ünlü isim Ersin veda konuşmasını ise şu şekilde yaptı:

“Bu düellodan çıkacağımı zannediyordum. Fakat kendi ekibimden yani Kırmızı takımdan Bozok beni elemiş oldu. Bozok’u başarısından dolayı tebrik ediyorum. 45 günlük hikayem burada noktalanmış oldu. Öncelikle Acun abiye çok teşekkürlerimi sunuyorum. Ben herkesi çok seviyorum. Eğer kırgınlık, bir üzüntü olduysa özür dilerim. Benim hikayem burada bitmiş oldu.

Survivor’da Geçen Hafta Kim Elendi?

Survivor All Star’da geçen hafta yapılan Pınar Saka ile Kardeniz Kılıç düellosunun kazananı Pınar Saka olmuştu. Aysu Keskin ile Berna Canbeldek düellosunun kazananı ise Berna Canbeldek olarak adada kalmaya devam etti. Pınar ve Berna isimleri yarışmaya devam etmeye hak kazandı.

Aysu ve Kardeniz, eleme düellosunda tekrar yarışarak, kaybeden Kardeniz oldu. Kardeniz, duygu dolu bir konuşmayla adaya vedasını gerçekleştirdi.


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2024, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER