Aslıhan Güner: Melike Karakteri Beni Derinden Etkiledi

Aslıhan Güner, Melike karakteriyle izleyicilere derinden dokunan bir performans sergiliyor. Karakterin etkileyici hikayesi ve oyunculuğuyla izleyicileri büyülüyor.

Aslıhan Güner: Melike Karakteri Beni Derinden Etkiledi

Yalan dizisi ile ekranlara dönen Aslıhan Güner, meslektaşı İpek Tuzcuoğlu'nun 'Yarım' adlı aşk şiirleri kitabının lansmanına katıldı. Güner, 20 yıllık kariyerinde ilk kez böyle bir duygu deneyimi yaşadığını belirtti.

Yalan dizisi ile ekranlara dönen Aslıhan Güner, meslektaşı İpek Tuzcuoğlu'nun aşk şiirleri kitabı 'Yarım'ın Maslak'ta gerçekleşen lansmanına katıldı. Başarılı oyuncu, "Sektörde 20'nci senem, hiç heyecanım geçmiyor. Heyecanımın azalmadığı bir işin içindeyim. Güzel yorumlar alıyoruz" dedi.


Aslıhan Güner: Melike Karakteri Beni Derinden Etkiledi

"İki Gün Boyunca Duygudan Çıkamadım"
Kısa bir tatil yaptığını belirten Aslıhan Güner, "İpek için geldim. Çok yorulmuştum. Melike karakteri bugüne kadar oynadığım en zor karakter. İşlemediği suçtan yatmış bir kadın, zor ve ağır duygusu var. Bir sahne sonrası karavan içinde ağlama krizi geçirdim. Bir duygu boşalması oldu. Sete çıktığımda 1,5-2 saat sahnenin duygusunda kaldım. Kısaca iki gün boyunca duygudan çıkamadım. Hayatım boyunca böyle bir şey yaşamadım" açıklamasını yaptı.

"20 Yıllık Kariyerimde İlk Kez Başıma Geldi"
"Yoğun duygular ileride sizi yorar mı?" sorusuna ünlü isim, "16 yaşında başladım. Bir kamera önü, bir de arkasında kimliğim var. Normal hayatımda evimi toparlayan, eşimle zaman geçiren, arkadaşlarımla zaman geçiren Aslıhan var. Az önceki anlattığım 20 yıllık oyunculuk hayatımda ilk kez başıma geldi. Eşim bu konuda bana çok destekçi. Mert'in oyuncu olması büyük avantaj. Set zamanından sonra Mert ve Aslıhan olarak iyi zaman geçiriyoruz. Her gün şükrettiğim eşe sahibim" ifadelerini kullandı.


Aslıhan Güner: Melike Karakteri Beni Derinden Etkiledi

Kaynak: Milliyet


Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2024, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER