Deniz Akkaya, Kızının Velayetini Koruyor

Deniz Akkaya, kızının velayetini mahkemeden aldı ve koruma altına aldı. Ünlü modelin aile yaşamı ve velayet mücadelesi hakkında detaylar burada.

Deniz Akkaya, Kızının Velayetini Koruyor

Ünlü model Deniz Akkaya, kızı A.Ö.'nün velayet mücadelesinde kararlı duruşunu sürdürüyor. Akkaya, yaşananlar sonrasında kızını babası Efe Önbilgin'in gelip almadığını belirtti. Ayrıca, babası Muzaffer Akkaya'nın da torununun velayetini almak için dava açmaya hazırlandığını açıkladı. Ancak Deniz Akkaya, bu duruma izin vermeyeceğini belirterek, "Babamla yaşayan teyzem, kızımı daha önce iki kez boğmaya çalıştı. Kızımı oraya gönderemem. Geldiğinde de onu yaptırımlar bekliyor" dedi.

Avukat İddiaları ve Aile İçi Gerilim

Deniz Akkaya, kızı A.Ö.'ye İstanbul Barosu tarafından atanan avukatla ilgili iddialarda bulunarak şunları anlattı: "Konuyu kapatıp adı ergenlik olan bu sorunu çözmek için profesyonellerle konuşmaya niyet etmiştim. Fakat avukat hanımefendi, babama gitmiş. Sonra da benim avukatıma ulaşarak; kızımın çok pişman olduğunu, davaları çekeceğini, tek isteğinin dedesinin yanında kalmak olduğu bilgisini vermiş. Ben de bunu kabul edemeyeceğimi söyledim. Aklıselim aile bireylerimiz babamı arayarak, benim ve kızımın çok zarar gördüğünü söyledi ve babamı defalarca uyardı. Babam ise 'Deniz'i hapse attıracağım' dedi."

BANA TEKME ATTIDeniz Akkaya'nın kızı A.Ö.'nün ifadesinde şunların yer aldığı iddia edildi: "Deniz Akkaya önce kızına tokat attı. Sonra birbirlerine hakaret ve tehditler ettiler. Akkaya, kızının okul çantasını ve termosunu fırlattı. Termos çenesine geldi ve A.Ö. yaralandı. A.Ö.'nün babasıyla tatil planını gören Deniz Akkaya daha da sinirlendi. Kızı, annesinin kendisini çok şiddetli darp ettiğini söyledi. Önce yere yatırdığını, boğazına sarıldığını sonra ayağıyla kafasını tekmelediğini belirtti. Akkaya'nın elinden kurtulmak için hamle yaptığını ifade etti. Sonra da annesinin polisi aradığını söyledi."

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2024, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER