Evangeline Lilly'nin Ünü ve Karar Anı

Evangeline Lilly'nin yükselişini ve kariyerindeki dönüm noktasını keşfedin. Ünlü oyuncunun başarı hikayesi ve karar anı hakkında ilginç detaylar bu içeriğimizde sizi bekliyor.

Evangeline Lilly'nin Ünü ve Karar Anı

Ama o sektörde bir de gerçek anlamda şöhreti yakaladığında da sırtı kolayca yere gelmez insanın. Elbette yine çalışmak gerekir ama işler ilk dönemde olduğundan çok daha kolaydır. Durum böyleyken bazı ünlüler, hiç beklenmedik bir anda şöhrete ve onun getirdiği pırıltılı hayata gözlerini bile kırpmadan veda edebiliyorlar. Tıpkı hem hayatının hem de kariyerinin parlak döneminde olan bu ünlü oyuncu gibi...

Lost Dizisiyle Yıldızı Parlayan Lilly


Lost Dizisiyle Yıldızı Parlayan Lilly

Oyunculuk kariyerine veda edeceğini Instagram hesabından duyuran bu ünlü, Evangeline Lilly. 2004 ile 2010 yılları arasında TV ekranlarında kelimenin tam anlamıyla fırtınalar estiren Lost adlı diziyle ünlenen Lilly, oyunculuğa veda edeceğini, hayatında yeni bir dönem başladığını açıkladı.

Evangeline Lilly'nin Kariyerindeki İzler


Evangeline Lilly'nin Kariyerindeki İzler

Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Norman Kali ile iki tane çocuk sahibi olan Evangeline Lilly, şu anda sahip olduğu her şeye minnnettar olduğunu, bütün bunlar için Tanrı'ya şükrettiğini belirtti. Ardından da zenginlik ve şöhret gibi şeylerden uzaklaşmanın kimi zaman insana korkutucu gelse de bazen bunu yapmanın korkuyu götürüp yerine tatmin duygusu getirdiğini ekledi.

Evangeline Lilly'nin Gelecek Planları


Evangeline Lilly'nin Gelecek Planları

Lilly, bir gün yeniden Hollywood'a dönebileceğini ama şu anda bulunduğu yerde kendini iyi hissettiğini de ifade etti. Oyuncu bu konudaki duygularını "Bir gün Hollywood'a dönebilirim. Ama şimdilik ait olduğum yer burası. Yeni bir dönem başladı. Ben hazırım ve mutluyum" diyerek dile getirdi.

Geçmişten Bugüne Lilly


Geçmişten Bugüne Lilly

Oyuncu, o videoda kendisine yöneltilen '10 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?' sorusuna şu yanıtı verdi: "Bunu oyunculuk dünyasının geri kalanına itiraf etmekten korkuyorum. Ama ideal olarak bundan 10 yıl sonra emekli bir oyuncu olarak bir aile sahibi olmayı isterim. Başkalarının hayatlarını daha insani bir yolla şekillendirmeye yardımcı olan birine dönüşmek isterim."

  • Aslında Yıllar Önce İşareti Verdi: Evangeline Lilly, paylaşımına bir de video ekledi. O sırada Lost dizisinde oynayan Lilly, aslında daha o zamandan bugünkü durumunun işaretlerini de vermişti.
  • Uzun Süreli İlişkisinden İki Tane Çocuğu Var: Evangelina Lilly; son olarak geçen yıl Ant-Man and The Wasp: Quantumania adlı yapımda kamera karşısına geçiyordu.
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2024, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER