Jason Momoa'nın Yeni Aşkı: Adria Arjona

Jason Momoa'nın yeni aşkı olarak gündeme gelen Adria Arjona hakkında merak edilenler! İkilinin ilişkisi, aşk hikayeleri ve daha fazlası burada!

Jason Momoa'nın Yeni Aşkı: Adria Arjona

Bu gelenek bu kez de bozulmadı... Kendisinden yaşça büyük eşi ile yollarını ayıran ünlü oyuncunun, bundan böyle hayatına kimi alacağı merak konusu oldu uzun süre.

Yeni Aşkını Sosyal Medyadan İlan Etti


Yeni Aşkını Sosyal Medyadan İlan Etti

Bu sözünü ettiğimiz ünlü, sinemanın "yakışıklı devi" Jason Momoa'nın ta kendisi. Son dönemde Aquaman serisiyle gündemde olan 44 yaşındaki Momoa, 56 yaşındaki Lisa Bonet ile yollarını ayırdıktan sonra kalbinin kapılarını bu kez bir başka oyuncuyla, Hit Man adlı yapımla tanınan Adria Arjona'ya açtı.


Jason Momoa'nın Yeni Aşkı: Adria Arjona

Momoa, 32 yaşındaki Arjona ile birlikte gittiği Japonya'da çekilen bir dizi fotoğrafına yer verdi paylaşımında. Momoa, belli ki çok iyi vakit geçirdiği ve etkilendiği Japonya'ya "Sen gerçeğe dönüşmüş bir rüyasın. Aklımı başımdan aldın" diye seslendi.

Ardından da "Bize evinin kapılarını açan, anılar biriktirdiğimiz yeni ve eski dostlara müteşekkiriz. Aşkımla birlikte muhteşem anılar paylaştık" diye sürdürdü satırlarını.

'Bir İlişkim Var... Yakında Siz de Öğrenirsiniz'


'Bir İlişkim Var... Yakında Siz de Öğrenirsiniz'

Lisa Bonet'den ayrıldıktan sonra bir süre Eiza Gonzales ile kısa bir yakınlaşma yaşadığı konuşulan Jason Momoa, geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir etkinlikte yeni bir ilişkisi olduğunu kendi ağzıyla itiraf etmişti.

Momoa, o etkinlikte kendisine yöneltilen 'Şu anda bekar mısınız?' sorusuna "Ciddi bir ilişkim var" diyerek yanıt vermişti. Hatta bununla da kalmayıp "Bir süredir bir ilişki içindeyim. Siz de yakında öğrenirsiniz" diye sürdürmüştü sözlerini.


Jason Momoa'nın Yeni Aşkı: Adria Arjona

Zaten bunun üzerinden çok da uzun bir zaman geçmeden Adria Arjona ile birlikte olduğunu da sosyal medya sayfasından ilan etti.

Onun da Başından Bir Evlilik Geçti


Onun da Başından Bir Evlilik Geçti

Jason Momoa'nın yeri aşkı Adria da tıpkı ünlü oyuncu gibi bir süre önce boşandı. Uzun süre birlikte olduğu Porto Riko asıllı avukat Edgardo Canales ise 2019 yılında evlendi güzel oyuncu. Fakat bu evlilik uzun süreli olmadı. Çift sonra yollarını ayırdı.

Jason Momoa'nın aşkını dünyaya ilan ettiği Adria Arjona, Hit Man serisinin yanı sıra Emerald City, Anathema Device, Good Omens gibi yapımlarla da tanınıyor.

Lisa Bonet ile Dillere Destan Bir İlişki ve Evlilik Yaşadı

Jason Momoa ise artık herkesin ezbere bildiği gibi Lisa Bonet ile uzun süreli ve kelimenin tam anlamıyla dillere destan bir evlilik yaşadı. İki çocukları olan çift, gittikleri her yerde mutluluk tablosu çizse de sonunda yollarını ayırdılar. Ama boşanmaları biraz uzun sürdü. Çift sonunda bu yılın ocak ayında zaten fiilen bitmiş evliliklerini resmen de sona erdirdi.

Jason Momoa ile Lisa Bonet'nin 16 yaşında Lola adında bir kızı ve 15 yaşında Nakoa Wolf adında bir de oğlu olduğunu ekleyelim.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2024, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER