Karakola Getirilenler ve Anneden Kızına Sürpriz

Polis karakoluna getirilenler ve anneden kızına yapılan sürpriz hikayesi. Heyecan verici olayları keşfedin ve duygusal anlara tanık olun.

Karakola Getirilenler ve Anneden Kızına Sürpriz

Karakola Getirilenler


Karakola Getirilenler

Berrin, Duru, Melike ve Hazal karakola getirildi. Polisin ısrarlı sorusuna rağmen Berrin kavga nedenini söyleyemedi. Eşi ve kızının akıbetini merak eden Haluk karakola gelince Cengiz ve Hülya'yla karşılaştı. Hazal yalan söyleyerek polislerin işlem yapmasını engelledi. Duru, Melike'ye bakarak "Bunun bedelini çok ağır ödeyeceksiniz" dedi. Melike de, 'kızım' diye seslenerek artık tartışmasının uzamamasını istedi.


Karakola Getirilenler ve Anneden Kızına Sürpriz

Anneden Kızına Sürpriz


Anneden Kızına Sürpriz

Melike yolda yürürken karşısına çıkan Kadir silah doğrulttu. Melike, "Abinin intikamını almaya gelmedin mi, ne duruyorsun?" derken, Kadir tereddüt ettikten sonra silahını indirdi. Melike'den annesinin onu çıktığını öğrenip, vurmaya gelmesinden önce İstanbul'u terk etmesi gerektiğini söyledi.

Hazal banyo sonrası odasına geçti. Yanına gelen Melike konuşurken önemli bir şeyi fark etti. Melike, Hülya'nın yanına gelerek, "Hazal benim kızım değil abla. Sırtında küçük bir doğum lekesi vardı. Baktım abla yok. Leke yok." dedi. Hülya kardeşinin her şeyden habersiz söylediklerine dayanamayarak gözyaşları içinde kaldı.


Karakola Getirilenler ve Anneden Kızına Sürpriz

Sabah olduğunda Hazal'ın odasına gelen Melike, yanlışlıkla çantasını yere düşürdü. Yere düşen çantada bulunan paralar etrafa dağıldı. Melike, Hazal'ı uyandırarak parayı nasıl bulduğunu sordu. Hazal, Berrin'in yardım amaçlı verdiğini söyledi. Melike böyle bir şeyin kabul edilemez olduğunu belirterek parayı geri götürmeleri için Hazal'ın hazırlanmasını istedi.


Karakola Getirilenler ve Anneden Kızına Sürpriz

Haluk özür dilemek amacıyla Melike'ye iş teklif etti. Melike kabul etmeyince Hazal atılarak kendi için yapılacak bir teklifi kabul edeceğini söyledi. Haluk, bu sefer Kerim'le Duru'nun yeni başlayacağı projede Hazal'ın da yer alabileceğini söyledi. Hazal mutluluktan, Melike'yi öpücüklere boğdu.

Haluk toplantıya gelerek Hazal'ı Kerim'in asistanı olmasını istediğini belirtti. Duru, babasına rahatsızlığını dile getirirken toplantıdaki herkes Duru'nun üstüne geldi. Duru daha fazla dayanamarak toplantıyı terk etti. Hülya, Hazal'ı arayarak Kenan'ın annesi Zehra'nın Melike'yi vurmak için yola çıktığını söyledi. Hazal, Kerim'in yanına gelerek babası Kenan'ın dükkanına gitmesi gerektiğini söylerken konunun ciddiyetini de belirtti.


Karakola Getirilenler ve Anneden Kızına Sürpriz

Dükkandan malları depoya götürmek için dışarı çıkan Melike'yi Zehra takip etti. Zehra karşısına çıkarak silahını doğrulturken Melike'ye son sözünü sordu. Melike de, bir sözünün olmadığını ifade etti. Hülya, Kerim, Cengiz, Hazal ve Duru uzaktan olanlara engel olmak isterken Kadir gelerek annesine engel olmaya çalıştı. Zehra tetiğe bastığı an Melike'nin önüne atlayan Kadir kurşunun hedefi oldu.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2024, 23:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER