Mehtap Yılmaz: Popstar ve Sivri Dilli Ünlü

Pop müzik dünyasının en renkli isimlerinden biri olan Mehtap Yılmaz'ın sivri dilli ünlü kimliğiyle nasıl öne çıktığını keşfedin. Kariyeri, müziği ve popstarlık serüveni hakkında detaylı bilgiler burada!

Mehtap Yılmaz: Popstar ve Sivri Dilli Ünlü

Popstar yarışmasına katılarak ünlenen Mehtap Yılmaz, sivri dili, güçlü sesi ve dobralığıyla tanınıyor. Yılmaz, Instagram'da yaptığı paylaşımlar ve değişimiyle de dikkat çekerken son olarak Seda Sayan'la ilgili açıklamalarıyla gündeme gelmişti. "İNŞALLAH ALLAH HAKKIMI ÇIKARTIR" Yılmaz, Seda Sayan'ın kendisinin önünü kestiğini iddia etmişti. Mehtap "Aradan bir sürü zaman geçti, dost gibiyiz ama program yok, Seda Sayan ile bir yerde karşılaştık, Stello beni görünce girmedi. Seda'ya dedim ki 'Beni götürdü menajerin imza attırdı' dedim. Beni ilgilendirmez dedi. İnşallah Allah benim hakkımı çıkartır onlardan" diyerek sitem etmişti.


Mehtap Yılmaz: Popstar ve Sivri Dilli Ünlü

Mehtap Yılmaz'ın Sağlık Durumu


Mehtap Yılmaz'ın Sağlık Durumu

'Popstar Alaturka' yarışmasıyla tanınan ve katıldığı sene şampiyon olan Mehtap Yılmaz, geçtiğimiz kasım ayında beynine pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirmişti. "AÇIKLAMA YAPMA İHTİYACI HİSSEDİYORUZ" Yılmaz'ın resmi Instagram hesabından yayınlanan bir videoda şu ifadelere yer verilmişti: Dün gece acil olarak hastaneye kaldırılan Mehtap Yılmaz, beyin pıhtısı nedeniyle kısmi felç geçirmiştir. Tüm sevenlerimizden aldığımız mesajlar doğrultusunda açıklama yapma ihtiyacı hissediyoruz. Şu anda doktorlar, durumunun daha iyiye gittiğini ve gerekli tedavinin yapıldığını belirtmişlerdir. Sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme olduğunda sevenlerine bilgilendirme yapılacaktır.

Mehtap Yılmaz'ın Acı Haberi


Mehtap Yılmaz'ın Acı Haberi

Yılmaz, vefat eden kedisi için veda paylaşımı yaptı. Instagram hesabında 129 bin takipçisi olan isim acı haberi şu not ile duyurdu: Son kez doya doya öptüm, kokladım. Oğlum melek oldu. Acımın tarifi yok. Kardeşin bana emanet. Ben bu yalan dünyada yarım kaldım.


Mehtap Yılmaz: Popstar ve Sivri Dilli Ünlü
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2024, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER