Murat Ceylan Yarışmacılara Duygularını Sordu

Survivor'da Murat Ceylan, yarışmacılara duygularını sordu. Heyecan dolu anlar ve duygusal anılar bir arada! Survivor Türkiye yarışmasının en duygusal bölümlerinden biri.

Murat Ceylan Yarışmacılara Duygularını Sordu

Survivor All Star'da Murat Ceylan düello öncesi yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu. Aleyna Kalaycıoğlu, "2 turda da ben atış seçemiyorum. Bu tabii ki dezavantajları olan bir durum. Merve istatistiksel olarak benden önde olduğu için o seçiyor. Aynı şekilde Özgür ve Atakan da. Bugün neler yapacağım ya da yapamayacağım ben de bilmiyorum. Sonlara doğru da geldik. Her düello aslında finale bir adım. İnşallah sakatlık çıkmadan güzel bir gece olur bizim için" dedi.

Yarışmacıların Düello Heyecanı


Yarışmacıların Düello Heyecanı

Özgür'ün kalbinin güzelliğinden ve atışlarının iyiliğinden bahseden Atakan şu ifadeleri kullandı: Bence Özgür abinin kalbinin güzelliğini herkes biliyor, bundan bahsetmeye gerek yok. Bence hepimiz çok iyi insanlarız ama Özgür abi en iyi insan diyebilirim. Onu çok seviyorum ama düelloda da bence pek çok isimden daha tehlikeli. Hiç 2. tura kalmamış bir Özgür abi var. En iyi el ona ait. O yüzden zor bir rakip benim için. Ben hep şöyle dua ediyorum; Allah'ım benim için hayırlısı neyse bana onu nasip et. Bugün sonuna kadar savaşacağım. Bugün savaşmaya geldim.

Özgür Tetik, "Mücadelemi sonuna kadar vereceğim. Çok sevdiğim kardeşim Atakan'layım. Ben düelloda mücadele edeceğim için heyecanlı değilim. Atakan'la mücadele edeceğim için heyecanlıyım ama bu pozitif bir heyecan. Sonuçta bir şampiyonla mücadele edeceğim. Daha önce de söyledim; bu benim için bir gurur, şeref onunla eşleşmek. Artık ikimizde elimizden geleni yapacağız." şeklinde konuştu.


Murat Ceylan Yarışmacılara Duygularını Sordu

Yarışmacıların Mücadele Azmi


Yarışmacıların Mücadele Azmi

Merve Aydın, "Buraya düşünerek gelmedim. Ne yacağım ya da ne olacak diye. Sercan gibi akışına bıraktım. Akıştayım şu an. Hayırlısı neyse o olacak. Nasibimizde ne varsa onu yaşayacağız zaten. Aleyna'yla düelloda ilk kez eş olduk. O da mücadelesini verecek, ben de mücadelemi vereceğim. Bir kişi üst tura geçecek, kalan da mücadelesine devam edecek." dedi.


Murat Ceylan Yarışmacılara Duygularını Sordu
  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2024, 00:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER