Survivor All Star'da Eleme Heyecanı: Furkan Kızılay Adaya Veda Etti

Survivor All Star'da eleme heyecanı dorukta! Bu hafta Furkan Kızılay adaya veda etti. Heyecan dolu anları kaçırmayın, detaylar burada!

Survivor All Star'da Eleme Heyecanı: Furkan Kızılay Adaya Veda Etti

'Survivor All Star'ın 8 Mayıs akşamı yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşanmıştı. Düello eşleşmesinde önce Batuhan Karacakaya'ya, ardından Yunus Emre Özden'e 5-1'lik skorlarla mağlup olan Furkan Kızılay, adaya veda etmişti. Ünlü oyuncu ve şarkıcı, geçtiğimiz gün Aqua Florya AVM'de objektiflere takıldı. Kız arkadaşı ve ailesi ile alışveriş turuna çıkan Kızılay, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

"Survivor İçin Elimden Geleni Yaptım"Beyazlar içindeki 33 yaşındaki oyuncu, "Survivor için elimden geleni yaptım, buraya kadarmış. İnanın orası ekranda göründüğü gibi değil, çok zor bir yarışma" açıklamasını yaptı.

"Müzik Tam Gaz Devam Ediyor""Yeni projeler var mı?" sorusuna Furkan Kızılay, "Müzik projeleri tam gaz devam ediyor. 'Kaldırımlar' şu an gündemde, aynı zamanda 'Herşey Senle' parçasına akustik bir hava katmayı planlıyoruz, oyunculuk için şu an bir şey söyleyemiyorum" yanıtını verdi.

Furkan Kızılay, eleme sonrası takım arkadaşlarına şu sözlerle veda etmişti: "Son iki haftadır mental olarak gerçekten yorgundum. Erkek evlatlar annelerine düşkün olur ya, benim de annem buraya gelmeden önce biraz rahatsızdı. Annemi çok merak eder, özler oldum. Kız arkadaşımı özlüyorum, açım, her şey üst üste vurdu. Performansımda da zaten bir düşüş olmuştu. İzlerken çok merak ettiğim, yarışmak istediğim Turabi'yle yarıştım. Hızını çok merak ettiğim Hilmi Cem vardı karşıda, onunla yarıştım. Kendimi denedim. Çok sevdiğim arkadaşlarım oldu. Buraya gelince insan ne söyleyeceğini bilmiyor. Babam, dayım, kız arkadaşım belki 'Neden daha iyi mücadele etmedin?' diye kızacaklar, emin olsunlar terimin son damlasına kadar mücadele ettim. Burası çok yorucu. Hakkım geçtiyse birine benden taraf olarak helal olsun. Benlik buraya kadardı."


Survivor All Star'da Eleme Heyecanı: Furkan Kızılay Adaya Veda Etti

Kaynak: Milliyet


Survivor All Star'da Eleme Heyecanı: Furkan Kızılay Adaya Veda Etti
Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2024, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER