Tanyeli'nin İftar Yemeği Düzenlediği Akşam

Tanyeli'nin dostlarıyla bir araya gelerek düzenlediği özel iftar yemeği akşamı hakkında detaylar. Lezzetli yemekler ve keyifli sohbetlerle dolu unutulmaz bir akşam.

Tanyeli'nin İftar Yemeği Düzenlediği Akşam

Uzun süredir kanser tedavisi gören ünlü oryantal Tanyeli, önceki akşam yakın dostları ve basına iftar yemeği düzenledi. Son dönemde hastalığıyla sık sık gündeme gelen Tanyeli, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü isim, “Geldiğiniz için hepinize çok çok teşekkür ederim. Siz olmasaydınız, biz olmazdık. Türkiye beni nasıl tanıyor medya sayesinde. Sizler sayesinde” şeklinde konuştu.


Tanyeli'nin İftar Yemeği Düzenlediği Akşam

Tedavi Süreci ve Yurt Dışına Gidecek Olması


Tedavi Süreci ve Yurt Dışına Gidecek Olması

Tedavi için Küba'ya gidip, ardından Türkiye'ye dönen Tanyeli, tekrardan yurt dışına giderek bir tedavi süreci geçireceğini söyledi. Yanına doktorunu çağıran Tanyeli, “Tanı konulduğu andan itibaren beni ayakta tutan ve beni her zaman motive eden sevgili doktorum. Nasıl bir hastaymışım, beni doktorum anlatsın” dedi. Doktor Bilgi Baca ise "Bildiğiniz gibi çok zor bir hastalıkla mücadele ediyor. Çok dirayetli ve dirençli. İnşallah bir an önce sağlığına kavuşacak. Hepimiz onun iyi olması için mücadele ediyoruz. Tedavisi devam ediyor. En kısa sürede sağlığına kavuşacak" ifadelerini kullandı.


Tanyeli'nin İftar Yemeği Düzenlediği Akşam

"TEK İSTEDİĞİM ŞEY BİR MUTFAK PROJESİ"
Ünlü isim, gazetecilerin “Moralinizi yüksek tutmak için neler yapıyorsunuz?” sorusuna şöyle yanıt verdi: Mutfak benim terapi alanım. Yemek yapmayı ve yedirmeyi çok seviyorum. Allah nasip ederse, sağlıkla geri dönersem tek istediğim şey bir mutfak projesi. Baktım kimse bir şey yapmıyor, kendi kendime bir kanal açıp kendi mutfağımda yemek yapacağım. Dünya mutfağına çok hakimim. Aklı olan beni bir yemek programı projesinde kullanır.


Tanyeli'nin İftar Yemeği Düzenlediği Akşam

"BÜTÜN SEVDİKLERİM YANIMDAYDI"
Dostlarının bu zor günlerinde hep yanında olduğunu belirten Tanyeli, “Vefasız olanlara hiç takılmadım. Var mı, onu da bilmiyorum. Hepsi sağ olsun. Bütün sevdiklerim yanımdaydı” dedi.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2024, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER