Tom Parker'ın Hayatı ve Mücadelesi

Tom Parker'ın hayatı ve mücadelesi hakkında detaylı bilgileri bu içerikte bulabilirsiniz. Müzik kariyeri, sağlık mücadelesi ve hayatıyla ilgili ilginç detaylar burada!

Tom Parker'ın Hayatı ve Mücadelesi

Dünyaca ünlü The Wanted grubunun üyelerinden biri olan Tom Parker, büyük bir şöhrete sahipti. Mutlu bir evlilik yapan isim beyin kanseri teşhisiyle hayatının en zor günlerini yaşamaya başladı. Dördüncü evre glioblastoma beyin kanseriyle 18 ay boyunca mücadele eden Tom Parker, 30 Mart 2022 tarihinde hayatını kaybetti.

Ailesi İçin Verdiği Mücadele


Ailesi İçin Verdiği Mücadele

Milyonlarca hayranı olan genç yıldız, evlendiği oyuncu eşi ve dünyaya gelen iki küçük çocuğu için büyük bir mücadele verdi. 18 ay boyunca hastalığıyla savaşan Tom Parker, Temmuz 2019’da doğan kızı Aurelia ve Ekim 2020’de doğan oğulları Bodhi’nin büyüdüğünü göremeden yaşamını kaybetti.

Yeni Bir İlişkiye Başlamıştı


Yeni Bir İlişkiye Başlamıştı

Eşinin vefatından sonra dul kalan Kelsey, 8 ay sonra Elektrikçi Sean Boggans ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Bu ilişki çok uzun sürmemiş ve Aralık 2023'te sona ermişti.

Yalnızlıkla Mücadele


Yalnızlıkla Mücadele

Daily Mail'de yer alan habere göre Kelsey, yalnızlıkla mücadele ettiğini itiraf etti. Ünlü şarkıcının eşi şu ifadeleri kullandı: Eğer Tom hayatta olsaydı şöyle derdi: 'Kelsey kendi başına kalmayı sevmeyen biri'. Kendi başıma kalmayı sevmiyorum ve akşamları kendi başıma olmaya geri dönüyorum. Çocuklarım saat altı gibi yatıyor ve gecenin geri kalanını tek başıma geçiriyorum. Ben yalnızım. İnsanların beni nasıl yargılayabileceklerini ve bir parça mutluluğa sahip olmaktansa beni tek başıma üzgün ve yalnız görmeyi tercih edebileceklerini bilmiyorum.


Milliyet


Tom Parker'ın Hayatı ve Mücadelesi
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2024, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER