Üç Kız Kardeş Dizisi Kanal D'ye Veda Ediyor

Uzun soluklu serüvenine veda eden Üç Kız Kardeş dizisi, duygusal final bölümüyle ekranlara veda ediyor. Kanal D'de yayınlanan sevilen diziye veda etmek için hazır mısınız?

Üç Kız Kardeş Dizisi Kanal D'ye Veda Ediyor

Kanal D’de üç sezondur yayınlanan ve son yılların en çok konuşulan dizilerinden biri olan ‘Üç Kız Kardeş’, 84’üncü bölümüyle ekrana veda ediyor. İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan yapım, bu akşam saat 20.00’da ekrana gelecek bölümle seyirciye veda edecek. Türkan, Dönüş ve Derya isimli üç kız kardeşin etrafında yaşanan olayları sıcak ve samimi bir dille izleyiciyle buluşturan dizinin finali heyecan yaratacak.

Oyuncuların Duyguları

  • Özgü Kaya (Türkan): Seyircilerimizin hayal ettikleri şeyleri şaşırarak izleyeceklerini düşünüyorum. Spoiler vermek istemem ama her şey çok güzel olacak diyebilirim.
  • Melisa Berberoğlu (Derya): Hafif buruğum ama inanılmaz güzel bir üç sezon geçirdik. Aynı zamanda çok da gururluyum. Karışık duygular içindeyim açıkçası.
  • Almila Ada (Dönüş): Bizi sevdikleri, ailelerinin bir parçası gibi görüp her hafta izledikleri için öncelikle çok teşekkür ederim. Sokakta, sosyal medyada, televizyonun karşısında bizi tercih etmeleri paha biçilemez.
  • Berker Güven (Somer): Setin ilk günü biz Özgü’yle ilk sahnemizi çekiyorduk. O da Türkan ve Somer’in tanışma sahnesiydi. Çok güzel başlamıştı. Yine aynı şekilde çok özenli, nazik ve saygı dolu olarak devam etti.
  • Veda Yurtsever (Rüçhan): Ayvalık ve ‘Üç Kız Kardeş’i her şeyiyle çok sevdim. Televizyonda oynanacak işleri belirleyecek olan seyircinin görüşü, bakış açısı. Ümit ediyorum buna benzer başka bir hikâyede buluşabiliriz izleyicimiz ile.
  • Gökberk Demirci (Kartal): İlk defa Ayvalık’a gelmiştim ama artık ‘Ayvalıklı olduk’ diyebilirim. Dizimizin son sahnesine kadar o kadar nötrdüm ki en son bir el salladık, alkışladık ve gözlerimiz doldu.

Final Bölümü Beklentileri

Projenin başrol oyuncularından Özgü Kaya, Melisa Berberoğlu, Almila Ada, Berker Güven, Gökberk Demirci ve Veda Yurtsever duygularını ifade etti. Melisa Berberoğlu, hafif buruğu olduğunu ancak inanılmaz güzel bir üç sezon geçirdiklerini belirtti. Almila Ada ise seyircilere teşekkür ederek, bizi tercih etmelerinin paha biçilemez olduğunu ifade etti. Final bölümüyle seyircileri şaşırtacak olan dizinin oyuncuları, izleyicilere duygusal bir veda hazırlığı içinde olduklarını dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2024, 08:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER