Umut ve Alev Arasındaki İlişki

Umut ve alev arasındaki ilişki, insanın içsel çatışmalarını ve hayatın karmaşıklığını yansıtır. Umut, alevin içinde var olurken, alev umudu besler. Bu ilişki, insanın ruhsal deneyimlerini derinlemesine keşfetmeye yönlendirir.

Umut ve Alev Arasındaki İlişki

Doktorun yanından ayrılan Umut, üzüntüsünü Alev'le paylaştı. Fecir, uzaktan takip ettiği Alev'i takıntı haline getirdi. Fecir, 'Bir sonraki doğum günüme Alev'le sevgili olarak gireceğim' dedi.


Umut ve Alev Arasındaki İlişki

Süreyya ve Bünyamin Arasındaki Gerilim


Süreyya ve Bünyamin Arasındaki Gerilim

Süreyya, Bünyamin'in karşısına çıkarak hesap sordu. Bünyamin, "İçeride benim kudretimi kullanmadan çivi bile çakamazdınız. Geçmişi unutmayın hele geçmişi sakın inkar etmeyin." dedi. Süreyya da, geri çekilmeyerek Bünyamin'in geleceğinin kendi ellerinde olduğunu söyledi.


Umut ve Alev Arasındaki İlişki

Fecir, bir de restorana kurye olarak Azo'nun askerlik arkadaşını aldırarak anlık bilgileri paylaşmasını istedi. Cevher, Süreyya'nın yanına gelerek hakkında soruşturma başlatıldığı ve açığa alındığını ifade etti. Süreyya bu duruma çok sinirlendi.

SÜREYYA TEHDİT ETTİ

Umut, Rüya'nın davetlisi olarak Fecir'in doğum gününe katıldı. Umut, doğum günü hediyesi olarak Büşra öldürülmeden önce söylediği şarkıyı açtı. Rüya partiden ayrıldıktan sonra ortalık karıştı. Azo, Rüya hakkında ileri geri konuşan arkadaşları Erden'le tartışırken Fecir de kavgaya dahil oldu. Gecenin sonunda Erden, plazanın bahçesinde yüksek bir yerden düşmüş ya da atılmış vaziyette bulundu.

FECİR VE AZO GÖZALTINDA

Süreyya dosyayı ilgilenmesi için Alev'e verdi. Fecir ve Azad, Erden Kubilay'ın ölümünün baş şüphelileri olarak gözaltına alındı.

FECİR'İN AVUKATI UMUT


Umut ve Alev Arasındaki İlişki

Fecir gözaltına alındıktan sonra Harun'a ulaşmaya çalıştı. Harun olay yerinde her şeyi hatırlayan bir avukata vekaleti vermesi gerektiğini söyledi. Fecir, Umut'a teklif sunduğunda ilk sefer reddedildi. Rıza bazı şeyleri hatırladıktan sonra bayıldı. Babasının kötü gidişatını engellemek isteyen Umut, Fecir'e ekstra isteklerde bulanarak avukatlığı kabul etti. Umut, "Önce tutuklu yargılanacaksın. Sonra mahkemeye çıktığında ben devreye gireceğim." ifadelerini kullandı.

Alev, Erden'in adli tıp raporunun Erden'in itildiğini ya da düşürüldüğünü ifade etti. Umut, beklenmedik şekilde Fecir'e saplantılı düzeyde aşık olan Sude'nin tanık olarak dinlenmesini sağlayarak suçsuz olduğunu öne sürdü. Alev, tanık dinlendikten sonra baz istasyonlarından alınan telefon kayıtlarında da görüleceği Rüya'nın tekrardan olay yerine döndüğünü belirterek Rüya'nın tanık olarak ifadesine başvurulmasını talep etti.

RÜYA ŞÜPHELİ


Umut ve Alev Arasındaki İlişki
  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2024, 00:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER