"Aile" dizisinde Polat çiftine olay gönderme!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre gözaltına alınan Dilan Polat “Aile” dizisindeki bir sahnede ailesine atıfta bulunulmasına sinirlendi. Ay Yapım’ın salı akşamı Show TV’de yayınlanan “Aile” dizisinde Aslan Soykan (Kıvanç Tatlıtuğ) marinaya gidip adamlara göz dağı v.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre gözaltına alınan Dilan Polat “Aile” dizisindeki bir sahnede ailesine atıfta bulunulmasına sinirlendi.

Ay Yapım’ın salı akşamı Show TV’de yayınlanan “Aile” dizisinde Aslan Soykan (Kıvanç Tatlıtuğ) marinaya gidip adamlara göz dağı verdi ve şunları söyledi: “Altın, pırlanta, yakut bunlara yönelin. Bunlarda KDV yok… Bir de bir de postları da mail order’dan çektin mi? Yokuş aşağı, kıyak iş… Moda bu aralar… Tamam ama bak sizi sosyal medya hesaplarınızdan takip ediyorum. Siz niye öyle yapıyorsunuz ki? Yine ben anlamadım. Paranızı İnsanların gözlerine sokmayın. Olan var, olmayan var. Aç var, açıkta olan var. Güzel videolar koyun, ağlak videolar koyun ki, sonra sıkıntıya düşmeyin…” 

Adam “Sen niye işe taş koydun ki” deyince de itiraz edince de “Bedri sıkıntı yok. Sözleşme imzalarım. Sıkıntı yok Tamam, bak hele size açık konuşayım. Bu marina mercek altında… Yarın baskını maskın yerseniz bana ondan sonra gelip ağlamayın.. Tamam tamam, ben parama bakarım…” diyerek kara para ve örgüt kurma iddiasıyla ev ve iş yerlerine yapılan baskına gönderme yapıldı.

Magazin adreslerinde hızla yayılan bu video Dilan Polat’ı öfkelendirdi.

 

Gözaltına alınmadan hemen önce Dilan Polat bir videonun altına “Yazık, çok yazık hem de… Hayatımıza dahil olmayan şeylerle suçlanıp dizi çekiliyor, Allah bildiği gibi yapsın” yorumunu yazdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER