Ceyda Düvenci'den eski eşe şaşırtan nispet: "Her şey yolunda"

2015'te nikâh masasına oturan ve Okan Ali adında bir çocukları bulunan Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak, 10 Temmuz'da 8 yıllık evliliklerini İzmir-Ödemiş Adliyesi'nde 15 dakika süren duruşmada anlaşmalı olarak sonlandırmıştı. Bülent Şakrak ile nikahlıyken eşine olan büyük .

Ceyda Düvenci'den eski eşe şaşırtan nispet:

2015'te nikâh masasına oturan ve Okan Ali adında bir çocukları bulunan Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak, 10 Temmuz'da 8 yıllık evliliklerini İzmir-Ödemiş Adliyesi'nde 15 dakika süren duruşmada anlaşmalı olarak sonlandırmıştı.


Ceyda Düvenci'den eski eşe şaşırtan nispet:Bülent Şakrak ile nikahlıyken eşine olan büyük aşkını paylaşımlarıyla her fırsatta dile getiren Ceyda Düvenci, bir takipçisinin, "Niye boşanıyorsunuz?" şeklindeki sorusuna, "Boşanma kararını ben vermedim" yanıtını vermişti.Ceyda Düvenci'den eski eşe şaşırtan nispet:


Boşanmanın ardından ise hayli üzgün olan Ceyda Düvenci, sosyal medyada "İyileştiğin anlar unutma" notunu düştüğü yeni bir seri yayınlamaya başladı.


Ceyda Düvenci'den eski eşe şaşırtan nispet:


"HER ŞEY YOLUNDA" MESAJI

Sosyal medya hesabından paylaşımlarına hız kesmeyen oyuncu, son olarak "Sorun yok, her şey yolunda" anlamına gelen "Hakuna Matata" dövmesini paylaştı.Ceyda Düvenci'den eski eşe şaşırtan nispet:


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER