Güneş'ten yeni şarkıya yeni imaj

Yayınladığı parçalarla müzikseverlerden tam not almayı başaran genç sanatçı, yeni albüm hazırlıklarına devam ederken sosyal medyada şimdiden hype yaratan yeni şarkısı “Bölüm Sonu”nu erken yayınlama kararı ile hayranlarını sevindirdi. Söz ve müziği Güneş’e ait olan.

Güneş'ten yeni şarkıya yeni imaj

Yayınladığı parçalarla müzikseverlerden tam not almayı başaran genç sanatçı, yeni albüm hazırlıklarına devam ederken sosyal medyada şimdiden hype yaratan yeni şarkısı “Bölüm Sonu”nu erken yayınlama kararı ile hayranlarını sevindirdi.

Söz ve müziği Güneş’e ait olan yeni parçanın aranje- düzenleme koltuğunda Berkin Laleli otururken, mix – master’da Gökhan Güler imzası bulunuyor.

Yeni parçasının bir kısmını söylediği video TikTok’ta kısa sürede hype olurken, şarkı daha yayınlanmadan sözleri konserlerde pankartlara yazılmaya başladı.

Hali hazırda Fanta Fest kapsamında turnede olan sanatçı Cuma gününden itibaren konser repertuvarına yeni parçasını da ekleyecek.

Henüz şarkı yayınlanmadan elde ettiği başarıyla dikkatleri üzerine çeken Güneş, yeni şarkısı “Bölüm Sonu” ile bugün müzikseverlerle buluştu.


Güneş'ten yeni şarkıya yeni imaj

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER