İzmirli Romanlar Anadolu Ateşi’ni yakıt

Yeni Yüzyıl Gazetesi'nden Metin Burmalı'nın haberine göre geçtiğimiz yıllarda 'Dans Romanlarla Buluşuyor' projesi kapsamında çoğu Roman gencin ücretsiz dans eğitimi almasına fırsat tanıyan Anadolu Ateşi, bu defa İzmir'e geldi. 100 ROMAN DANSÇI SEÇİLECEK Anadolu Ateşi 'Romanlar.

İzmirli Romanlar Anadolu Ateşi’ni yakıt

Yeni Yüzyıl Gazetesi'nden Metin Burmalı'nın haberine göre geçtiğimiz yıllarda 'Dans Romanlarla Buluşuyor' projesi kapsamında çoğu Roman gencin ücretsiz dans eğitimi almasına fırsat tanıyan Anadolu Ateşi, bu defa İzmir'e geldi.

100 ROMAN DANSÇI SEÇİLECEK

Anadolu Ateşi 'Romanlarla Dans' başlığıyla duyurulan ilanda, Türkiye'de ve dünyada markalaşmış dans topluluğu olan Anadolu Ateşi'nin, geleceğin 100 Roman dansçısını aradığı belirtildi. 1-5 Temmuz tarihlerinde saat 13.00 ile 18.00 saatleri aralarında Westpark Outlet AVM'de gerçekleştirilecek olan seçmelerde, roman dansçıların sahne performanslarının değerlen-dirileceği öğrenildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin de desteklediği proje kapsamında 100 roman dansçının seçileceği, seçmelerin yanı sıra da dans konusunda eğitimler de verileceği bildirildi.

Anadolu Ateşi markasını yara-tan Mustafa Erdoğan'ın bu projeyi de bizzat yöneteceği gelen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER