Kim Kardashian, West’in Yeni Karısının Giyimi Hakkında Uyarı Yaptı!

Reality şov yıldızı olan Kim Kardashian'dan boşanmasının ardından sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlenen Kanye West, eşinin 'uygunsuz' tarzıyla sık sık gündeme geliyor.

Kim Kardashian, West’in Yeni Karısının Giyimi Hakkında Uyarı Yaptı!

Reality şov yıldızı olan Kim Kardashian’dan boşanmasının ardından sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlenen Kanye West, eşinin ‘uygunsuz’ tarzıyla sık sık gündeme geliyor. Hatta çift bu yüzden İtalya’dan ceza almıştı. Kardashian’ın, Censori’nin ‘müstehcen’ tarzıyla alakalı eski eşine bir uyarıda bulunduğu iddiaları ortaya kondu.

 

Ünlü rapçi Kanye West, geçtiğimiz sene eşi ve çocuklarının annesi olan Kim Kardashian ile sekiz yıllık evliliğini sonlandırarak boşanmıştı. Boşanmalarının ardından kendi markası olan Yeezy’nin çalışanlarından biri olan Bianca Censori ile aşk yaşamaya başlamıştı. West, sevgilisiyle Beverly Hills’de yapılan samimi bir törenle evlenerek dünya evine girmişti.

West ve birkaç yıl boyunca rapçinin moda markası için mimar olarak çalışan Censori ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntısı, Kim Kardashian’a olan fiziki görünüşüyle benzerliği olmuştu. Censori, ‘uygunsuz’ olarak adlandırılan giyim tarzıyla da birçok kez magazin gündeminde konuşulan konulardan biri haline almıştı.

Kanye West’e Uyarı Gecikmedi!

 

Kim Kardashian’ın, eski eşi Kanye West’e Bianca Censori ile ilgili bir uyarıda bulunduğu söylemleri yankı buldu.

Reality şov yıldızı Kim’in, genç mimar ile ‘dostane’ adı altında bir ilişkisi olduğu söylense de; ünlü rapçi ile evliliğinden dünyaya gelen çocukları North, Saint, Chicago ve Psalm’ın önünde müstehcen bir şekilde giyinmesini istemediği öne sürüldüğü duyuldu.

Kim, Bu Konu Hakkında Çok Şaşkın

 

DailyMail.com’a konuşan bir ilk kaynağa göre; “Kim, Kanye’ye Bianca’nın çocuklarının yanında böyle giyinmesine asla izin vermemesi şartını koydu.” dedi ve ekleyerek:

 

“Kim, Kanye’nin karısının evden bu görünüşte çıkmasına izin vermesi konusunda gerçekten çok şaşkın. Kanye, Bianca’ya yaptıklarının aynısını evlilikleri boyunca Kim’e de yapmıştı. Aradaki farkları Kim’in açık giyinmesini istememesiydi. Ne yazık ki Kim, Bianca’nın neler yaşadığını biliyor. Fakat Bianca’nın neye bulaştığını bilmesi gerektiğini düşünüyor.” Şeklinde konuşarak gizli bilgileri medyayla paylaştı.

 

 


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2024, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER