Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncusuyla ilgili beklenen sonuç çıktı!

Evrim Alasya ile ilgili haber yapımcı tarafından yalanlanırken dizinin yakışıklı oyuncusu Doğukan Güngör'ün yükselişi sürüyor. Dünyada Türk dizilerini izleyen yüzbinlerce seyircinin katıldığı ''En İyi Aktör'' oylamasında Doğukan birinci oldu.Yurtdışı tabanlı TurkishT.

Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncusuyla ilgili beklenen sonuç çıktı!

Evrim Alasya ile ilgili haber yapımcı tarafından yalanlanırken dizinin yakışıklı oyuncusu Doğukan Güngör'ün yükselişi sürüyor.Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncusuyla ilgili beklenen sonuç çıktı!


Dünyada Türk dizilerini izleyen yüzbinlerce seyircinin katıldığı ''En İyi Aktör'' oylamasında Doğukan birinci oldu.


Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncusuyla ilgili beklenen sonuç çıktı! - Resim : 2


Yurtdışı tabanlı TurkishTvPolls sayfasının her ay düzenlediği ve dünyanın birçok yerinden oy kullanılarak gerçekleşen “The Best Actors of Turkish TV Series” oylamasının ocak ayı sonuçlarına göre Doğukan Güngör birinci seçildi.Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncusuyla ilgili beklenen sonuç çıktı! - Resim : 3


Kızılcık Şerbeti’nin başarılı başrol oyuncusu Doğukan Güngör, TurkishTvPolls yurtdışı verilerine göre; “Türk Dizilerinin En İyi Erkek Oyuncuları” oylamasında 65.213 oy alarak ocak ayının en iyi erkek oyuncusu seçildi.


Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncusuyla ilgili beklenen sonuç çıktı! - Resim : 4


Oylama da geçen ayın birincisi Halil İbrahim Ceylan 63.648 oy alarak ikinci olurken; Erkan Meriç, Barış Kılıç ve Engin Altan Düzyatan sıralamayı takip etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER