kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Ozan Güven Deniz Bulutsuz davasında hakim karşısına çıktı

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Deniz Bulutsuz, yaptığı açıklamada, “Bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım.

Ozan Güven Deniz Bulutsuz davasında hakim karşısına çıktı

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Deniz Bulutsuz, yaptığı açıklamada, “Bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım” demişti.

Bulutsuz’dan sonra Ozan Güven de kendisinin şiddete uğradığını iddia edip, darp raporu almıştı. Oyuncu ayrıca, Deniz Bulutsuz’dan şikayetçi olmuştu.

SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞTI

Yaşanan şiddet olayıyla ilgili Deniz Bulutsuz’un şikayeti üzerine Ozan Güven hakkında, Ozan Güven’in şikayeti üzerine de Deniz Bulutsuz hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatılmıştı.

Ozan Güven aleyhine yürütülen soruşturmayı tamamlayan ve iddianame hazırlayan başsavcılık, "hakaret, cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve kasten yaralama" suçlarından 13 yıl 6 aya kadar hapis cezasına çarptırılmasını talep etmişti.

Deniz Bulutsuz’un “şüpheli”, Ozan Güven’in de “müşteki” olduğu “basit yaralama” dosyası ise uzlaştırma bürosuna gönderilmişti.

Ozan Güven aleyhindeki iddianameyi kabul eden İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi, ilk duruşmanın 21 Ocak 2021’de yapılmasını kararlaştırmıştı.

Bugün görülen duruşmanın ardından dava 30 Nisan'a ertelendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER